Дизайн cайтів

“Хороший дизайн можна побачити одразу. Прекрасний дизайн незамітний” Джо Спарано IT KITCHEN не працює з шаблонами та готовими алгоритмами дизайну. Наша ціль – це розвиток Вашого бізнесу та збільшення прибутку.

IT-Kitchen web studio
Лендінг пейдж

Односторінкові сайти давно завоювали популярність, адже це чудовий інструмент для молодого бізнесу і точкових продажів послуг чи продукту. Перед створенням дизайну ми проводимо повний аналіз Вашого сегменту і конкурентності. Наша ціль – виділити всі переваги Вашого бренду, передати стиль продукту, продумати логічну послідовність сторінки та отримати відгук на call to action в вигляді контакту, замовлення, запиту, дзвінка. Ми створимо справді професійний дизайн, який приноситиме прибуток.

IT-Kitchen web studio
Сайт візитка

Мільйони людей кожного дня шукають послуги чи товари і немає кращого способу презентувати свій бізнес, ніж створити професійний сайт-візитку. Основна ціль такого сайту – це первинне ознайомлення користувачів з товарами чи послугами компанії. На сайті-візитці завжди є вся необхідна інформація. Контакти, короткий список товарів та послуг, галерея і це далеко не все. Наша ціль – створити дизайн, який інтуїтивно зрозумілий для клієнта, які послуги надає компанія, що продає та чим займається. Ми розуміємо, що хороший сайт-візитка – це інформативність, краса та зрозумілість.

IT-Kitchen web studio
Інтернет-магазин

При створенні дизайну для інтернет-магазину необхідно розуміти, яким саме він має бути і хто буде його кінцевим користувачем. Найчастіше, більшість клієнтів погано розуміє, яким він буде. В цьому питанні Ви можете покластись на нас, адже створення професійних інтернет-магазинів – наш основний напрямок. Головна ціль – це продажі шляхом ряду функцій, які спроектовані для максимального кола потенційної цільової аудиторії. Якщо Ви хочете розвивати свій бізнес, створюйте лише унікальний та якісний дизайн сайту. Ми Вам в цьому допоможемо.

IT-Kitchen web studio
Унікальний сайт

Унікальний сайт – це сайт, який відрізняється від стандартних пакетів: лендінг-пейдж, сайт-візитка, інтернет-магазин. Можливий політ фантазії: сайт-каталог, одно сторінковий сайт з додатковими опціями, ваші варіації інших ресурсів. Переваги: індивідуальність, відсутність шаблонності, необмеженість у виборі. Ми реалізуємо ваші побажання в яскравому дизайні та необхідній функціональності. Визначимо Ваші переваги над конкурентами та створимо кращий сайт в конкретній ніші бізнесу.

Зацікавилися?