Дизайн cайтів

“Хороший дизайн можна побачити одразу. Прекрасний дизайн незамітний” Джо Спарано IT KITCHEN не працює з шаблонами та готовими алгоритмами дизайну. Наша ціль – це розвиток Вашого бізнесу та збільшення прибутку.

IT-Kitchen web studio
Лендінг пейдж

Односторінкові сайти давно завоювали популярність, адже це чудовий інструмент для молодого бізнесу і точкових продажів послуг чи продукту. Перед створенням дизайну ми проводимо повний аналіз Вашого сегменту і конкурентності. Наша ціль – виділити всі переваги Вашого бренду, передати стиль продукту, продумати логічну послідовність сторінки та отримати відгук на call to action в вигляді контакту, замовлення, запиту, дзвінка. Ми створимо справді професійний дизайн, який приноситиме прибуток.

IT-Kitchen web studio
Сайт візитка

Мільйони людей кожного дня шукають послуги чи товари і немає кращого способу презентувати свій бізнес, ніж створити професійний сайт-візитку. Основна ціль такого сайту – це первинне ознайомлення користувачів з товарами чи послугами компанії. На сайті-візитці завжди є вся необхідна інформація. Контакти, короткий список товарів та послуг, галерея і це далеко не все. Наша ціль – створити дизайн, який інтуїтивно зрозумілий для клієнта, які послуги надає компанія, що продає та чим займається. Ми розуміємо, що хороший сайт-візитка – це інформативність, краса та зрозумілість.

IT-Kitchen web studio
Інтернет-магазин

При створенні дизайну для інтернет-магазину необхідно розуміти, яким саме він має бути і хто буде його кінцевим користувачем. Найчастіше, більшість клієнтів погано розуміє, яким він буде. В цьому питанні Ви можете покластись на нас, адже створення професійних інтернет-магазинів – наш основний напрямок. Головна ціль – це продажі шляхом ряду функцій, які спроектовані для максимального кола потенційної цільової аудиторії. Якщо Ви хочете розвивати свій бізнес, створюйте лише унікальний та якісний дизайн сайту. Ми Вам в цьому допоможемо.

IT-Kitchen web studio
Унікальний сайт

Унікальний сайт – це сайт, який відрізняється від стандартних пакетів: лендінг-пейдж, сайт-візитка, інтернет-магазин. Можливий політ фантазії: сайт-каталог, одно сторінковий сайт з додатковими опціями, ваші варіації інших ресурсів. Переваги: індивідуальність, відсутність шаблонності, необмеженість у виборі. Ми реалізуємо ваші побажання в яскравому дизайні та необхідній функціональності. Визначимо Ваші переваги над конкурентами та створимо кращий сайт в конкретній ніші бізнесу.

Відгуки
Mika
Власник PROPPUSH

I’ve been working with IT Kitchen in few different projects and have been extremely happy for their work and would highly recommend them for any company looking for professional web development.

Портфоліо: PROPPUSH

#design #development #unique

Алена
Власник компанії “МEDENG”

Мне было совершенно комфортно работать с вашей компанией. Все было отлично, сроки соблюдены и обратную связь всегда получала быстро. Вашу компанию бы рекомендовала знакомым.

Портфоліо: МEDENG

#design #development #business cards

Антон
Власник компанії “Este”

Компанія IT-Kitchen розробила сайт для мого бізнесу швидко і якісно. В процесі співпраці не виникало проблем, так як ми весь час були на зв’язку та обговорювали найменші деталі щодо сайту. Результатом я задоволений і звичайно, що буду рекомендувати цю компанію іншим!

Портфоліо: Este

#design #development #business cards

Alexsandr
Власник компанії “AutoMotoZip”

Работаем на рынке мотозапчастей с 2013 года. Дизайн и функционал разрабатывался самостоятельно и при отсутствие конкуренции со своей задачей справлялся отлично. К 2017 году появился не один хороший сайт аналог, с более удобным интерфейсом. Это заставило задуматься и принять решение создать более красивый, профессиональный интернет-магазин, чтобы идти в ногу со временем.
Веб студию It-kitchen нам порекомендовал знакомый, как высококвалифицированных специалистов работающими с подобными проектами. В ходе согласования ТЗ было принято решения оставить старую систему и к ней разработать дизайн с последующей версткой на кастомный “движок”. Данное решение значительно сэкономило время и деньги, за что отдельное спасибо.
Коммуникация на высшем уровне, все замечания, пожелания и предложения были учтены с обеих сторон. Грамотная и обоснованная консультация по всем вопросам.
Работа была выполнена в срок и за относительно доступные деньги.
Рекомендую!

Портфоліо: AUTOMOTOZIP

#design #development #e-commerce

Зацікавилися?