Дизайн інтернет-магазину

Web дизайн інтернет-магазину повинен відповідати ряду критеріїв, завдяки яким досягається зручне функціонування ресурсу і, як наслідок, збільшення обсягів продажу товарів. Ми проектуємо дизайн з широкими можливостями використання інструментів для пошуку продукції, порівняння характеристик, швидкого оформлення замовлення та здійснення миттєвої оплати через спеціальні сервіси безпосередньо на сайті. Маємо великий досвід у створенні дизайну для інтернет-магазинів різних сфер та масштабів, завдяки чому розробляємо оптимальні рішення для проектів будь-якої складності.

 

e shop - Дизайн інтернет-магазину

 

ДЛЯ КОГО

Дизайн інтернет-магазину необхідний для торгових підприємств і фірм будь-яких ніш. Це може бути малий чи середній бізнес, великий виробник чи окремі бренди. Незалежно від масштабу компанії та обсягів виробництва, інтернет-магазин стане ефективним рішенням для значного збільшення об’ємів продажів.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ

Створення прототипу інтернет-магазину дозволить запустити онлайн платформу, 90% замовлень з якої буде оформлюватись в автоматиччному режимі. Крім того, створення сайту дозволить компанії вийти на нові ринки, оптимізувати асортимент і значно підвищити обсяги продажів продукції.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ

Дизайн інтернет-магазину значно спрощує обслуговування процесів здійснення покупки завдяки автоматизації; підвищує рівень попиту шляхом рекламування товарів; стимулює інтерес нових користувачів та підвищує лояльність аудиторії до бренду. Ми також створюємо форми для збору відгуків, коментарів і думок користувачів про товари і компанію.

Дізнайтеся більше про можливості розробки дизайну для вашого інтернет-магазину
Заповніть форму і ми запропонуємо оптимальне рішення
Етапи реалізації проекту
Зустріч

Знайомимося з вашим проектом, обговорюємо особливості та ваші вподобання. Визначаємо основні завдання та встановлюємо конкретні цілі. Знаходимо найбільш прийнятні шляхи досягнення поставлених завдань.

Складаємо ТЗ

Формуємо список і затверджуємо всі етапи виконання робіт, а також обсяги та строки здачі проекту. Підписуємо договір на надання послуг, що гарантує виконання вимог та зобов’язань перед клієнтом.

Створюємо дизайн

Розробляємо декілька чорнових варіантів макетів. Презентуємо кожний варіант, розкриваємо концепцію клієнту. Затверджуємо і запускаємо в повноцінну розробку найкращий варіант.

Вносимо правки

Вносимо зміни в його окремі елементи, удосконалюємо прототип. Висилаємо клієнтові на затвердження, якщо необхідно, вносимо правки й корективи. Тестуємо прототип.

Затверджуємо

Ще раз перевіряємо прототип на предмет дотримання всіх прописаних у ТЗ умов і вимог. Обговорюємо результати й можливості ефективного впровадження макету в функціональну систему сайту.

Здаємо проект

Передаємо усі файли – технічну і проектну документацію. Надаємо рекомендації для подальшої верстки та розробки. Клієнт затверджує роботу фактом оплати послуг згідно з умовами договору.

Web дизайн інтернет-магазину від IT-Kitchen

Тренди

Регулярно відстежуємо нові формати та веб технології створення прототипів для інтернет-магазину та інших видів сайтів, що дозволяє нам пропонувати найсучасніші прийоми захвату уваги користувача. Створюємо прототипи з використанням передових технологій та

світових трендів — такий сайт яскраво виділяє компанію на фоні конкурентів, а користувач запам’ятовує його з першого візиту. Ми завжди використовуємо індивідуальні та нестандартні рішення для реалізації поставлених завдань.

Колір

Кольорова гамма безпосередньо впливає на створення емоційного стану й відношення користувача до сайту, а значить і бренду загалом. Ми аналізуємо вподобання і бажання різних груп аудиторій, і на основі результатів аналізу створюємо

дизайн ресурсу. Крім того, враховуємо кольорові рішення наявних корпоративних елементів та специфіку сфери діяльності компанії. Правильність підбору кольорового рішення перевіряємо за допомогою тестування.

Простота

Дизайнери розробляють інтерфейс, що дозволяє користувачеві досягти своїх цілей на сайті найбільш простим і зручним способом. Дизайн сайту виконує роль інструмента, за допомогою якого користувач реалізує цільові дії та взаємодіє з брендом.

Від того, наскільки така взаємодія буде зручною та простою у використанні, залежить маркетингова ефективність інтернет-магазину. Тому дизайнери IT-Kitchen створюють інтерфейс на основі результатів тестування та характеристик аудиторії ресурсу.

Емоції

Дизайн сайту створюється за технологією AIDA. Ми використовуємо спеціальні інструменти, які захоплюють увагу, викликають інтерес, створюють в аудиторії бажання та спонукають до дії. Щоб створити емоційний посил інтернет-магазину,

підбираємо відповідну кольорову гамму, розробляємо унікальні візуальні образи та найбільш результативні форми захвату. Прототип, який залучає емоції аудиторії, підвищує ефективність веб-сторінки в кілька разів.

Юзабіліті

Для клієнта одним з головних критеріїв вибору компанії в мережі інтернет є юзабіліті сайта — тобто, наскільки зручно, зрозуміло, цікаво і комфортно ним користуватися. Високі показники юзабіліті значно підвищують відсоток повторних візитів,

а кожний з повторних відвідувачів стає потенційним клієнтом. Ми продумуємо і тестуємо зручність користування ресурсом в декілька етапів до того моменту, доки не знайдемо найпростіший шлях реалізації кожної функції сайту.

Елементи Call to Action

Наші дизайнери розробляють ефективні елементи Call to Action (контактні форми, кнопки, спливаючі вікна), які захоплюють увагу користувачів та не дратують їх. Такі елементи дозволять

вам швидко зібрати базу свої потенційних покупців та дослідити їх інтереси, що із часом допоможе значно збільшити продажі онлайн магазину.

Адаптивність інтернет магазину

Створюємо відразу дві версії сайту для коректного відображення сторінки на будь-яких пристроях. Адаптивна версія сайту дозволить покупцям покупцям зручно

переглядати та купувати вашу продукцію незалежно від того, яким пристроєм вони користуються – телефоном, планшетом чи ноутбуком.

Технології розробки
acf - Development tech
wordpress - Development tech
woo - Development tech
sass - Development tech
realtimeboard - Development tech
php - Development tech
photoshop - Development tech
js - Development tech
jquery - Development tech
illustrator - Development tech
html - Development tech
gulp - Development tech
css - Development tech
bootstrap stack - Development tech
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
prewiev 22 - Fish and Meat переглянути Fish and Meat Магазин
prewiev 9 - Nattex переглянути Nattex Магазин
prewiev 1 - Aquariums переглянути Aquariums Корпоративний
prewiev 14 - Woodwerk переглянути Woodwerk Магазин
Розробимо ефективне рішення для продажу вашої продукції
Заповніть бриф і ми розробимо унікальну пропозицію
Блог
Всі статті
тут
22.05.2020
Сьогодні цілий світ живе в кількох вимірах одночасно, один з них - онлайн. Аплікації для знайомств,... Читати більше тут
30.04.2020
Ми розібралися, в чому полягає різниця між корпоративним сайтом та візиткою. Але це не всі види... Читати більше тут
24.04.2020
Ми з вами поговорили на тему, що сайт можливо створити для будь-якої ідеї. Якщо ретельно... Читати більше тут
16.04.2020
А ви чули? В зв’язку з пандемією з'явилися нові онлайн-ресурси для розваг та спілкування –... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів