Дизайн Landing Page

Основною ціллю  Landing Page, є продаж конкретного товару/послуги або презентація компанії. Ефективність лендінгу повністю залежить від дизайну та зручності його інтерфейсу. Правильно розроблений web дизайн лендінгу проводить користувача через усі етапи воронки продажів до здійснення цільової дії. Перед створенням web дизайну лендінгу, проводимо дослідження ринку та конкурентів. На основі результатів аналізу, створюємо макет, який при грамотній верстці та розробці матиме рівень конверсії 10–30%.

 

 

ДЛЯ КОГО

Дизайн посадкової сторінки — це вдале рішення для бізнес-цілей різної складності. Малий і середній бізнес використовують Landing Page для просування своїх товарів чи послуг, корпорації створюють лендінги для покращення іміджу, а виробники продукції презентують з допомогою LP окремі бренди.

ПЕРЕВАГИ ЛЕНДІНГУ

Завдяки простій структурі та використанню спеціальних інструментів, на такому сайті можна легко керувати увагою та діями потенційних клієнтів. Завдяки проведенню тестування окремих елементів макету, ми знаходимо найбільш дієві інструменти привернення уваги та спонукання користувачів до дії.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ

В залежності від цілей компанії, web дизайн лендінгу (посадкової сторінки) може сприяти росту обсягів продажів, підвищувати лояльність аудиторії до бренду, залучати нових клієнтів, допомагати збирати контактні дані та відгуки аудиторії, презентувати фірму у вигідному світлі тощо.

Створимо дизайн для вашого проекту
Розкажіть про свої вподобання

Етапи реалізації проекту

Зустріч

Знайомимося з вашим проектом, обговорюємо особливості та ваші вподобання. Визначаємо основні завдання та встановлюємо конкретні цілі. Знаходимо найбільш прийнятні шляхи досягнення поставлених завдань.

Складаємо ТЗ

Формуємо список і затверджуємо всі етапи виконання робіт, а також обсяги та строки здачі проекту. Підписуємо договір на надання послуг, що гарантує виконання вимог та зобов’язань перед клієнтом.

Створюємо дизайн

Розробляємо декілька чорнових варіантів макетів. Презентуємо кожний варіант, розкриваємо концепцію клієнту. Затверджуємо і запускаємо в повноцінну розробку найкращий варіант.

Вносимо правки

Вносимо зміни в його окремі елементи, удосконалюємо прототип. Висилаємо клієнтові на затвердження, якщо необхідно, вносимо правки й корективи. Тестуємо прототип.

Затверджуємо

Ще раз перевіряємо прототип на предмет дотримання всіх прописаних у ТЗ умов і вимог. Обговорюємо результати й можливості ефективного впровадження.

Здаємо проект

Передаємо усі файли, технічну і проектну документацію. Надаємо рекомендації для подальшої верстки та розробки. Клієнт затверджує роботу фактом оплати послуг згідно з умовами договору.

Web дизайн Landing Page від IT-Kitchen

Адаптивність

Створюємо відразу дві версії сайту: повноекранну та адаптивну для коректного відображення сторінки на будь-яких пристроях (стаціонарних ПК, ноутбуках, планшетах, смартфонах). Адаптивна версія сайту є важливою

умовою покращення досвіду користувача (особливо це стосується аудиторії мобільних пристроїв). Високі показники юзабіліті сайту позитивно впливають на його позиції ранжування в пошукових системах.

Елементи Call to Action

Дизайнери IT-Kitchen мають величезний досвід створення ефективних елементів Call to Action: кнопок, банерів, спливаючих вікон, вікон для онлайн-повідомлень тощо. Такі елементи привертають увагу

користувача, розвивають інтерес і спонукають до негайного виконання цільової дії. Використання подібних тригерів збільшує показники конверсій щонайменше в кілька разів.

Юзабіліті

Для клієнта одним з головних критеріїв вибору компанії в мережі Інтернет є юзабіліті сайта — тобто, наскільки зручно, зрозуміло, цікаво і комфортно ним користуватися. Високі показники юзабіліті значно підвищують відсоток повторних візитів,

а кожний з повторних відвідувачів стає потенційним клієнтом. Ми продумуємо і тестуємо зручність користування ресурсом в декілька етапів до того моменту, доки не знайдемо найпростіший шлях реалізації кожної функції сайту.

Емоції

UI/UX Landing Page створюється за технологією AIDA. Ми використовуємо спеціальні інструменти, які захоплюють увагу, викликають інтерес, створюють в аудиторії бажання залишитись на сторінці та спонукають до дії. Щоб створити емоційний посил лендінгу,

підбираємо відповідну кольорову гамму, розробляємо унікальні візуальні образи та найбільш результативні форми захвату. Прототип, який залучає емоції аудиторії, підвищує ефективність веб-сторінки в кілька разів.

Простота

Дизайнери розробляють інтерфейс, що дозволяє користувачеві досягти своїх цілей на сайті найбільш простим і зручним способом. Веб дизайн лендінгу виконує роль інструмента, за допомогою якого користувач реалізує цільові дії та взаємодіє з брендом.

Від того, наскільки така взаємодія буде зручною та простою у використанні, залежить маркетингова ефективність лендінгу. Тому дизайнери IT-Kitchen створюють інтерфейс на основі результатів тестування та характеристик аудиторії ресурсу.

Колір

Кольорова гамма безпосередньо впливає на створення емоційного стану й відношення користувача до веб сайту, а значить і бренду загалом. Ми аналізуємо вподобання і бажання різних груп аудиторій, і на основі результатів аналізу створюємо

дизайн ресурсу. Крім того, враховуємо кольорові рішення наявних корпоративних елементів та специфіку сфери діяльності компанії. Правильність підбору кольорового рішення перевіряємо за допомогою тестування.

Тренди

Регулярно відстежуємо нові тренди та web технології створення прототипів для LP та інших видів сайтів, що дозволяє нам пропонувати найсучасніші прийоми захвату уваги користувача. Створюємо прототипи з використанням передових технологій та

світових трендів — такий сайт яскраво виділяє компанію на фоні конкурентів, а користувач запам’ятовує його з першого візиту. Ми завжди використовуємо індивідуальні та нестандартні рішення для реалізації поставлених завдань.

Технології розробки
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
переглянути Domum Лендінг
переглянути Oksana Mukha LP Lviv Лендінг
переглянути Novar LP Лендінг
переглянути English Tutor Лендінг
Ми розробимо найкраще рішення на ринку
Заповніть форму та познайомте нас зі своїм проектом
Блог
Всі статті
тут
23.09.2019
З метою залучення максимальної кількості користувачів інтернету, будь-який створений і... Читати більше тут
13.09.2019
Вже давно інтернет із засобу розваги перетворився в спосіб заробляти гроші. Керівники майже всіх... Читати більше тут
21.08.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
21.08.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів