Дизайн Landing Page

Web дизайн Landing Page враховує особливість веб-сайту, основною ціллю якого, як правило, є продаж конкретного товару/послуги або презентація компанії.

Основа ефективності лендінгу повністю залежить від дизайну сайту та зручності його інтерфейсу. Правильно розроблений веб дизайн лендінгу проводить користувача через усі етапи воронки продажів до здійснення цільової дії.

Ми розробляємо прототипи для LP різної складності й призначення. Перед створенням web дизайну лендінгу, проводимо дослідження ринку та конкурентів. На основі результатів аналізу, створюємо макет, який при грамотній верстці та розробці матиме рівень конверсії 10–30%.

ДЛЯ КОГО

Дизайн посадкової сторінки — це вдале рішення для бізнес-цілей різної складності. Малий і середній бізнес використовують Landing Page для просування своїх товарів чи послуг, корпорації створюють лендінги для покращення іміджу, а виробники продукції презентують з допомогою LP окремі бренди.

ПЕРЕВАГИ LP

Завдяки простій структурі та використанню спеціальних інструментів, на такому сайті можна легко керувати увагою та діями потенційних клієнтів. Використовуючи сучасні web технології, а також завдяки проведенню тестування окремих елементів макету, ми знаходимо найбільш дієві інструменти привернення уваги та спонукання користувачів до дії.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ

В залежності від цілей компанії, web дизайн посадкової сторінки може сприяти росту обсягів продажів, підвищувати лояльність аудиторії до бренду, залучати нових клієнтів, допомагати збирати контактні дані та відгуки аудиторії, презентувати фірму у вигідному світлі тощо.

Створимо дизайн для вашого проекту? Розкажіть про свої вподобання.
Процес та складові
Зустріч

Знайомимося з вашим проектом, обговорюємо особливості реалізації дизайн-рішення та ваші вподобання. Визначаємо основні завдання для односторінкового сайту та встановлюємо конкретні цілі. Знаходимо найбільш прийнятні шляхи досягнення поставлених завдань.

ТЗ

Формуємо список і затверджуємо всі етапи виконання робіт, а також обсяги та строки здачі проекту. Підписуємо договір на надання послуг, що гарантує виконання вимог та зобов’язань перед клієнтом. Передаємо ТЗ в роботу дизайнерам.

Дизайн

Розробляємо декілька чорнових варіантів макетів лендінгу. Презентуємо кожний варіант, розкриваємо концепції дизайну клієнту. Затверджуємо і запускаємо в повноцінну розробку найкращий варіант.

Правки

Тестуємо розроблений дизайн і його окремі елементи, удосконалюємо прототип. Висилаємо клієнтові на затвердження, якщо необхідно, вносимо правки й корективи. Тестуємо прототип. Вдосконалюємо дизайн лендінгу до потрібного результату.

Затвердження

Ще раз перевіряємо прототип на предмет дотримання всіх прописаних у ТЗ умов і вимог. Обговорюємо результати й можливості ефективного впровадження дизайну в функціональну систему сайту.

Здача дизайну

Передаємо усі файли дизайн-макету, технічну і проектну документацію. Надаємо рекомендації для подальшої верстки та розробки. Клієнт затверджує роботу фактом оплати послуг згідно з умовами договору.

Web дизайн Landing Page від IT-Kitchen

Адаптивність

Створюємо відразу дві версії сайту: повноекранну та адаптивну для коректного відображення сторінки на будь-яких пристроях (стаціонарних ПК, ноутбуках, планшетах, смартфонах). Адаптивна версія сайту є важливою

умовою покращення досвіду користувача (особливо це стосується аудиторії мобільних пристроїв). Високі показники юзабіліті сайту позитивно впливають на його позиції ранжування в пошукових системах.

Елементи Call to Action

Дизайнери IT-Kitchen мають величезний досвід створення ефективних елементів Call to Action: кнопок, банерів, спливаючих вікон, вікон для онлайн-повідомлень тощо. Такі елементи привертають увагу

користувача, розвивають інтерес і спонукають до негайного виконання цільової дії. Використання подібних тригерів збільшує показники конверсій щонайменше в кілька разів.

Юзабіліті

Для клієнта одним з головних критеріїв вибору компанії в мережі Інтернет є юзабіліті сайта — тобто, наскільки зручно, зрозуміло, цікаво і комфортно ним користуватися. Високі показники юзабіліті значно підвищують відсоток повторних візитів,

а кожний з повторних відвідувачів стає потенційним клієнтом. Ми продумуємо і тестуємо зручність користування ресурсом в декілька етапів до того моменту, доки не знайдемо найпростіший шлях реалізації кожної функції сайту.

Емоції

UI/UX Landing Page створюється за технологією AIDA. Ми використовуємо спеціальні інструменти, які захоплюють увагу, викликають інтерес, створюють в аудиторії бажання залишитись на сторінці та спонукають до дії. Щоб створити емоційний посил лендінгу,

підбираємо відповідну кольорову гамму, розробляємо унікальні візуальні образи та найбільш результативні форми захвату. Прототип, який залучає емоції аудиторії, підвищує ефективність веб-сторінки в кілька разів.

Простота

Дизайнери розробляють інтерфейс, що дозволяє користувачеві досягти своїх цілей на сайті найбільш простим і зручним способом. Веб дизайн лендінгу виконує роль інструмента, за допомогою якого користувач реалізує цільові дії та взаємодіє з брендом.

Від того, наскільки така взаємодія буде зручною та простою у використанні, залежить маркетингова ефективність лендінгу. Тому дизайнери IT-Kitchen створюють інтерфейс на основі результатів тестування та характеристик аудиторії ресурсу.

Колір

Кольорова гамма безпосередньо впливає на створення емоційного стану й відношення користувача до веб сайту, а значить і бренду загалом. Ми аналізуємо вподобання і бажання різних груп аудиторій, і на основі результатів аналізу створюємо

дизайн ресурсу. Крім того, враховуємо кольорові рішення наявних корпоративних елементів та специфіку сфери діяльності компанії. Правильність підбору кольорового рішення перевіряємо за допомогою тестування.

Тренди

Регулярно відстежуємо нові тренди та web технології створення прототипів для LP та інших видів сайтів, що дозволяє нам пропонувати найсучасніші прийоми захвату уваги користувача. Створюємо прототипи з використанням передових технологій та

світових трендів — такий сайт яскраво виділяє компанію на фоні конкурентів, а користувач запам’ятовує його з першого візиту. Ми завжди використовуємо індивідуальні та нестандартні рішення для реалізації поставлених завдань.

Технології
Готові обговорити деталі вашого проекту? Ми розробимо найкраще рішення на ринку.
Блог
Всі статті
тут
24.07.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game