Інтернет маркетинг

Для досягнення будь-яких показників ефективності, просто створити сайт недостатньо. Реалізація бізнес-цілей вимагає комплексного просування ресурсу за допомогою інструментів, які входять в комплексний інтернет-маркетинг: SMM, SEO, контекстна реклама, контент-просування, email-розсилки тощо.

Ми розробляємо й впроваджуємо оптимальну стратегію digital маркетингу для просування сайту клієнта з використанням найбільш дієвих інструментів для конкретного проекту та сучасних тенденцій електронного маркетингу. Завдяки величезному досвіду в розробці комплексних стратегій, ми досягаємо максимальної ефективності онлайн просування в рамках визначеного бюджету.

SEO просування

Дізнатися більше
тут

Комплекс заходів з підвищення позицій сайту в результатах видачі пошукових систем. Завдяки SEO просуванню веб сайт займає топові позиції в пошуковій видачі за цільовими запитами. Так цільовий трафік сайту значно збільшується, і відповідно, збільшується кількість конверсій, лідів та продажів.

Просування у соціальних мережах

Дізнатися більше
тут

SMM просування дозволяє залучати додатковий трафік на сайт із соціальних мереж, блогів, форумів, спільнот тощо. Оскільки більшість аудиторії будь-якої компанії присутня в різних соціальних мережах, SMM дає можливість створювати пряму комунікацію, впливати на думки користувачів та рекламувати товари й послуги в режимі онлайн.

Контекстна реклама

Дізнатися більше
тут

Пряма реклама в пошукових системах і на партнерських сайтах з системою оплати за клік або показ. Даний вид просування дає можливість рекламувати товари/послуги ресурсу тільки зацікавленим користувачам. Широкі можливості таргетингу дозволяють створювати ефективні оголошення для кожного сегменту аудиторії.

Контент-маркетинг

Дізнатися більше
тут

Створення та розповсюдження корисної для споживача інформації. Грамотно створена стратегія контент-маркетингу дозволяє збільшити трафік сайту, залучити нових клієнтів та стимулювати збільшення продажів. При цьому лояльність користувачів також підвищується завдяки публікації актуальної інформації, що допомагає вирішити проблеми аудиторії.

Веб-аналітика

Дізнатися більше
тут

Комплексне відстеження, збір та аналіз кількісних і якісних показників ефективності сайту. Результати аналізу веб-аналітики дозволяють оптимізувати роботу сайту, покращити показники юзабіліті та підвищити результативність просування. Інструменти аналітики дозволяють стежити за діями користувачів на сайті в режимі реального часу.

Бажаєте дізнатись більше про можливості просування вашого ресурсу? Заповніть бриф і ми сформуємо оптимальну пропозицію.
Блог
Всі статті
тут
10.10.2018
Веб-дизайн поєднує багато галузей знань, які впливають на те, наскільки добре цільова аудиторія... Читати більше тут
25.09.2018
Мрієте про успішний інтернет магазин, але як зробити, щоб онлайн магазин приносив прибуток?... Читати більше тут
01.09.2018
Мільйони підприємців вже давно усвідомили для чого потрібна розробка інтернет-магазину. Це форма... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game