Веб-студія IT-Kitchen

Ми — амбіційні та захоплені веб-фахівці зі значним досвідом у сфері створення, оптимізації та виведення в топ унікальних сайтів та ресурсів. Завдяки високому рівню навичок та комплексному підходу до створення IT-продуктів, ми розробляємо проекти будь-якої складності в оптимальні терміни.

Звернувшись до нас, ви отримуєте на 100% унікальний та ефективний продукт, що розроблений спеціально під бізнес-цілі вашого проекту. Розробка ресурсу базується на маркетинговому аналізі компанії та тісній роботі з клієнтом: ми враховуємо особливості ринку, сильні та слабкі сторони бізнесу, вивчаємо основних конкурентів та досліджуємо вподобання цільової аудиторії.

Співпраця з нами комфортна і продуктивна: за роки роботи, ми створили власний алгоритм координації проектної команди. Клієнт отримує консультації від різних фахівців та завжди перебуває на зв’язку з персональним менеджером.

Наші українські та закордонні партнери уже оцінили переваги співпраці з командою IT-Kitchen, завдяки якій ми створюємо по-справжньому значимі проекти. Ми дуже цінуємо кожного члена команди, тому що з нами працюють кращі. Приєднуйтеся і ви до товариства didgital-професіоналів IT-Kitchen!

Засновано
2015
Місто
Львів
Команда
11
Роботи
48

Команда веб-студії IT-Kitchen

Ігор С.
Front-end developer
Володимир К.
CEO
Тарас К.
Marketing director
Оля П.
SEO specialist
Соня М.
SMM specialist
Діма Т.
Project Manager
Костянтин І.
UI/UX designer
ОЛЕКСАНДР С.
WordPress developer
Микола М.
WordPress developer
Олександр О.
PHP developer
Роксолана С.
Tester
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів