Про нас
ЩО МИ МОЖЕМО

Ми створимо справді крутий проект з високою привабливістю та піднімемо його в топ пошукових систем. Якість, реальні терміни виконання, професійна консультація та колектив фахівців високого рівня роблять співпрацю з нами комфортною та продуктивною.

ПРОЦЕС
01
Технічне завдання
Для успіху проекту недостатньо просто потреби замовника. Їх необхідно структурувати та перевести в чіткі завдання для розробників. Кожен працівник IT KITCHEN відповідальний за свій обсяг роботи і разом ми створюємо ідеальний продукт.
02
Дизайн
Маючи всю необхідну інформацію, дизайнер приступає до роботи і її результатом є декілька концептуальних пропозицій. Другий етап проектування – це період спільної творчості. Пропозиції обговорюються, в результаті зустрічей формується визначений напрямок, який і стане основою проекту. Останній етап – це процес розробки та його виправлень.
03
Front-end
Пiсля створення дизайну Вашого веб сайту наші спеціалісти трансформуюють його в повноцінний html/css/js шаблон та готують його для подальшої інтеграції з адміністративною частиною.
04
Back-end
Ми підберемо найбільш оптимальний варіант адміністративної частини Вашого веб сайту та кастомізуємо її суто для Ваших потреб. Якщо ж Ви бажаєте мати унікальну cms - не проблема, ми створимо її для суто Вас!
05
Контент
Після проектування дизайну, розробки front-end та back-end починає працювати наш контент-менеджер. Цей етап не менш відповідальний так, як весь контент має бути оптимізований як для пошукових систем, так і для кінцевого споживача.
06
SEO
Ми створимо дійсно крутий проект з високою привабливістю і піднімемо його в топ. Якість, швидкість, привабливість і ще багато інших плюсів.
НАША КОМАНДА
Sales manager
ЮЛІЯ
Sales manager
Project manager
ВОЛОДИМИР
Project manager
Designer
ЮЛІЯ
Designer
Front-end developer
ІГОР
Front-end developer
Wordpress developer
ЯРОСЛАВ
Wordpress developer
PHP developer
ОЛЕКСАНДР
PHP developer
SEO/Marketing specialist
ДМИТРО
SEO/Marketing specialist
Content manager
РОМАН
Content manager
CEO
Тарас
CEO
CTO
ВОЛОДИМИР
CTO
Зацікавилися?