Створення інтернет-магазину

Розробка ефективного інтернет-магазину для бізнесу у Львові для підприємців та компаній, що планують стати найкращим.

IT-Kitchen web studio

Переваги онлайн магазину від IT-Kitchen

 • індивідуальний дизайн онлайн-магазину;
 • розробка індивідуального програмного забезпечення на сайт;
 • зручна форма управління сайтом CMS;
 • кросбраузерність, адаптивність ресурсу до різних вимог;
 • базове наповнення сайту, стартові сторінки;
 • тестування кожного етапу продажу;
 • створення динамічної структури онлайн магазину.

Прийшов час замовити розробку інтернет магазину у Львові. Отримуйте прибутки, успішно продавайте товари по всій Україні.

Чому Ваш інтернет магазин стане прибутковим та популярним?

 • Розробляємо зручний функціонал, що дозволить клієнту швидко купити товар. Автоматизуємо цей процес для щоденного отримання прибутків.
 • Приємний для глядача веб-дизайн онлайн магазину, спонукатиме до замовлення. Стиль сайту відобразить унікальність вашої компанії.
 • Популярність приходить з роками. Ставка на бренд, відмінний сервіс, зручністю замовлення та швидкою доставкою – це основні акценти в нашій роботі.
 • Аналітика рекламних компаній, прогнозування продажів та статистика відвідувань мінімізують ваші витрати на утримання та проведення кампаній в інтернет.
 • Провадимо маркетинговий супровід рекламних кампаній: контекстна реклама, написання текстів, аналітика відвідувань та поведінки користувачів на сайті.
Клієнти, що замовили розробку онлайн магазину?
Cilek
Oksana Mukha
AutoMotoZip
FreshFromTheMarket

Етапи розробки Інтернет Магазину у Львові від IT-Kitchen

 1. Проектування структури онлайн магазину. Аналіз конкурентного ринку. Врахування динамік сезонності та платоспроможності клієнтів. Формування технічного завдання та узгодження плану робіт із замовником.
 2. Дизайн. Розробка оригінальних макетів сторінок: підбір типографіки,  оптимізація графічних елементів, креативних зображень товарів.
 3. Програмування. Застосовуємо програмний код для динамічної роботи онлайн магазину. Використовуємо останні бібліотеки JavaScript для карток товарів та форм заповнення. Підключаємо потрібні модулі для роботи магазину – Вам потрібно лиш, завантажити товари, продавати, та отримувати прибуток.
 4. Семантична верстка. Відтворюємо розроблений макет в читабельному коді від наших експертів, що дозволяє іншим спеціалістам приймати участь в розробці, легко правити та супроводжувати проект.
 5. Текстове наповнення. Написання продающих текстів та візуалізація продукції в інфографіці.

Продавати в Інтернеті легко – саме так має працювати магазин: легко, швидко та ефективно. Рахуйте самі, що може принести онлайн магазин вже зараз.

 

IT-Kitchen web studio

Клієнти шукають вас в мережі?

Звичайний сайт не продає, старий функціонал приносить лиш відразу відвідувачам та власникам. Компанії, що мають сайт візитку вже давно зарекомендували себе в мережі, мають повний каталог товарів які час ефективно продавати.

Після створення магазину, ви побачите, що немає випадкових клієнтів, а товари що є зараз у вас комусь потрібні. Зручний для замовлення сайт, швидко вирішить бажання вашого клієнта, що самостійно придбає товар та оформить на доставку.

Прибуток від створення магазину?

Все, що вам потрібно це: тримати замовлення від клієнта, запакувати та відправите товар. Отримайте комісійні вже на другий день. Прокидатися власником інтернет магазину добре, та просто. Телефонуйте

Для утримання легального інтернет магазину вам потрібен лиш склад, утримання якого набагато дешевше.

 

Наше відношення до роботи?

Студія веб розробок «IT-Kitchen» пропонує свої послуги по створенню результативного Інтернет магазину. Телефонуйте нам або залишайте свої заявки і вже скоро у вас буде свій прибутковий Інтернет бізнес.

Ми не просто створюємо для Вас сайт, ми вникаємо у нюанси вашого бізнесу, відповідно до цього разом з вами створюємо структуру магазину, здійснюємо налаштування  та відображення контенту.

Прийшов час розробити свій e-commerce

Щодня число Інтернет користувачів в Україні стрімко зростає, а отже, і потенційних клієнтів продукції Інтернет магазинів стає все більше і більше.

Потенційний клієнт, знаючи перелік продукції компанії, що постійно оновлюється на сайті, може самостійно обрати необхідну одиницю товару та миттєво здійснити замовлення

Час має значення, а бізнес – сезонність.

Інтернет магазин продає 24/7, і вам вирішувати, коли Ви почнете отримувати прибутки.

Зацікавилися?