Розробка лендінг пейдж

Створюємо landing page, що ефективно продають ваші товари.
Замовляйте створення лендінгу та отримайте 30 днів безплатного ведення Контекстної реклами.

IT-Kitchen web studio
Основні переваги:

Landing page – це односторінковий веб-сайт для розвитку бренду та продажів товару. Він допоможе вам провести маркетингові акції, незабутні презентації продукту чи послуг. Яскравий дизайн запамятають, а використання маркетингових рішень для створення лендінгу, гарантують отримання клієнтів та прибуток. Розробка лендінгів для ключових продуктів вашої компанії – оптимальне рішення в конкурентній боротьбі за клієнтів у Львові.

За допомогою Landing Page ви зможете:
Швидко продавати товари та послуги в мережі Інтернет
Показати сильні сторони свого продукту чи компанії
Отримати нових клієнтів
Розширити свій бізнес та масштабуватись на всю країну

Чому Landing Page приносить прибуток?

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ:

 • Прямий контакт з клієнтами. Показ лише цільовій аудиторії – вашим потенційним клієнтам та партнерам.

МОБІЛЬНІСТЬ:

 • На лендінгу зручно купувати навіть з мобільних пристроїв. Перші продажі покривають витрати на  всю маркетингову компанію.

ШВИДКЕ СТВОРЕННЯ ТА ЕКОНОМІЧНІСТЬ:

 • Розробка одно-сторінкового сайту займає до 2-ох тижнів. Менша вартість розробки, дозволяє створювати декілька лендінгів під основні товари та послуги.

ВИСОКА КОНВЕРСІЯ:

 • Продажі через лендінг досягають до 30% від числа відвідувань.

Хто замовляє розробку Landing Page та отримує результати вже зараз?

 • ПІДПРИЄМЦІ: Лендінг – це ідеальний спосіб продавати більше товарів та послуг. Для малого бізнесу важлива мобільність, а цільова сторінка гарантує швидкий продаж.
 • ВИРОБНИКИ: Швидкі продажі обладнання через лендінг пейдж гарантує  швидке повернення інвестованих коштів. Тому що Ваші клієнти отримують тільки потрібну інформацію та купують.
 • КОМПАНІЇ: Акційні події, презентація товару на ЛП набуде позитивного резонансу серед клієнтів. Збільшить довіру до бренду та зміцнить репутацію компанії.

Вигідно презентуйте сильні сторони своєї компанії, потрібно лиш замовити лендінг у Львові.

IT-Kitchen web studio

За допомогою Landing Page Ви:

 • Чітко говорите про переваги ваших пропозицій, завдяки чому продаєте послуги та товари
 • Збираєте контактні дані клієнтів, формуєте лояльну аудиторію готову для здійснення додаткових покупок
 • Перемагаєте в конкурентній боротьбі через швидкість та зручність ведення бізнесу
 • Робите відомим свій бренд та продукт, що з часом дає нові результати

Створення Landing Page від веб студії IT-Kitchen – від 399 у.е.

ЩО ВХОДИТЬ В РОЗРОБКУ?

 • Розробка унікального дизайну сторінки
 • Результативні тексти – використання (трігерів) важелів впливу на аудиторію
 • Програмування. Швидке завантаження сторінки, оптимізація під пристрої та пошукові системи
 • Встановлення додатків, форм збору даних, чат-ботів
 • Тестування форм. Аудит лендінг пейдж
 • Налаштування та безкоштовне ведення реклами до 30 днів
 • Аналітика та збільшення результативності веб-сторінки. Оптимізація маркетингової компанії. Звітність
Компанії та підприємці, що замовили створення Landing Page:
Компанія "Оксана Муха"
BFG media production studio
Міжнародний інвестиційний фонд
Міжнародна інвестиційна компанія

Особливості створення односторінокового сайту у Львові

Замовляйте створення Landing Page, Львів чи з іншого міста – ми завжди на звязку. Отримайте прибуток, нових клієнтів та перевагу над конкурентами. Оформляйте заявку на створення лендінгу, заповнюйте контактну форму зворотного зв’язку та протягом робочого дня чекайте дзвінок від менеджера. Проте, підготуйтесь до розмови про специфіку вашого бізнесу, унікальність та digital-стратегію.

Після  заповнення технічного завдання приступаємо до роботи над проектом. Розробляємо УТП, унікальний контент та дизайн веб сторінки. Аналіз конкурентів дає зрозуміти, хто потенційний замовник вашого обладнання чи послуг. Далі стає зрозуміло, як формується воронка продажів на сайті та об’єми конверсії, яку варто очікувати від сайту.

Ціна розробки веб-сторінки становить від 399$. Тільки власник бізнесу зрозуміє переваги від створення лендінгу націленого на високу конверсію. Адже, після початку продажів вона реально окуповується: ділові контакти, продаж послуг та товарів, презентація компанії – нові клієнти залишатимуть позитивні відгуки, що спонукають інших до покупок. Потрібно заробляти гроші в інтернеті – і це просто.

Від нас гарантії результату та офіційна звітність підкріплена документами: складаємо договір на офіційну співпрацю з фізичними та юридичними особами. Чекаємо ваших заявок на лендінг пейдж, Львів, Луцьк чи Івано-Франківськ – завжди раді допомогти.

ВІДГУКИ
Mika
Власник PROPPUSH

I’ve been working with IT Kitchen in few different projects and have been extremely happy for their work and would highly recommend them for any company looking for professional web development.

Портфоліо: PROPPUSH

#design #development #unique

Алена
Власник компанії “МEDENG”

Мне было совершенно комфортно работать с вашей компанией. Все было отлично, сроки соблюдены и обратную связь всегда получала быстро. Вашу компанию бы рекомендовала знакомым.

Портфоліо: МEDENG

#design #development #business cards

Антон
Власник компанії “Este”

Компанія IT-Kitchen розробила сайт для мого бізнесу швидко і якісно. В процесі співпраці не виникало проблем, так як ми весь час були на зв’язку та обговорювали найменші деталі щодо сайту. Результатом я задоволений і звичайно, що буду рекомендувати цю компанію іншим!

Портфоліо: Este

#design #development #business cards

Alexsandr
Власник компанії “AutoMotoZip”

Работаем на рынке мотозапчастей с 2013 года. Дизайн и функционал разрабатывался самостоятельно и при отсутствие конкуренции со своей задачей справлялся отлично. К 2017 году появился не один хороший сайт аналог, с более удобным интерфейсом. Это заставило задуматься и принять решение создать более красивый, профессиональный интернет-магазин, чтобы идти в ногу со временем.
Веб студию It-kitchen нам порекомендовал знакомый, как высококвалифицированных специалистов работающими с подобными проектами. В ходе согласования ТЗ было принято решения оставить старую систему и к ней разработать дизайн с последующей версткой на кастомный “движок”. Данное решение значительно сэкономило время и деньги, за что отдельное спасибо.
Коммуникация на высшем уровне, все замечания, пожелания и предложения были учтены с обеих сторон. Грамотная и обоснованная консультация по всем вопросам.
Работа была выполнена в срок и за относительно доступные деньги.
Рекомендую!

Портфоліо: AUTOMOTOZIP

#design #development #e-commerce

Зацікавилися?