Стаття:
Автор: seo-itk
Перегляди: 662
Опубліковано: 10/10/2018

Топ-10 трендів веб дизайну 2019

Веб-дизайн поєднує багато галузей знань, які впливають на те, наскільки добре цільова аудиторія сприйматиме веб-ресурс. Якщо хочете, щоб ваш сайт чи інтернет-магазин мав високий рівень конверсії, то дизайн веб-сайту відіграватиме важливу роль в цьому. І це стосується не лише візуального сприйняття, але й простоти використання.

Тенденції змінюються і ось на що варто звернути увагу в дизайні сайтів на 2019 рік.

Тенденції дизайну сайтів 2019

 1. Персоналізований UX
  В 2019 році найбільш успішні будуть сайти, які будуть надавати користувачу інформацію згідно його статі, віку та навіть особистих переваг. Таким чином конверсія Вашого сайту зросте в сотні разів.
 2. Мобільна адаптація дизайну сайтів
  Статистика показує, що все більше користувачів використовують смартфони для серфінгу в інтернеті. 85% з них вважають, що сайт на телефоні має виглядати не гірше, ніж на десктопі, а то й краще. І тому, якщо ви ще не адаптували свій сайт під мобільні пристрої, то зробіть це прямо зараз. web дизайн
 3. Мінімалізм
  Інший важливий тренд, який перейде з 2018 – мінімалізм в web-дизайні.
  Цей стиль зробив справжній фурор в веб-розробці сайтів.
  Гасло «Менше означає більше» надихнув ціле покоління веб-розробників, завдяки яким ви бачите приголомшливі clean & simple сторінки без настирливих обрамлень, перевантажених «шапок» і незграбних «футерів».
 4. Типографіка наше все
  Успіх контенту і веб-ресурсу в цілому сильно залежить від типографіки – незаслуговано забутого елемента, який вважають чимось простим і другорядним.
  Типографіка сайту керує настроєм користувача. Деякі шрифти акуратні і чисті, що надихають людей читати. Інші дратують, а треті зовсім ускладнюють читання. В 2019 при розробці дизайну сайту все частіше будуть концепти, де великі заголовки із засічками – ключовий елемент дизайну.розробка
 5. Доповнена реальність
  Доповнена реальність в загальному використовується в іграх, але в 2019 році вона стане головною тенденцією в web-дизайні. Оскільки багато користувачів мають камери на своїх смартфонах, то можна використовувати її будь-де. Можна зробити тривимірну навігаційну панель на веб-сайті або ж “віртуальне дзеркало”, щоб клієнт зміг приміряти окуляри відразу на сайті. Можливостей безліч.
 6. Анімація – основа веб-дизайну наших днів
  Творчий підхід до анімації задає атмосферу всьому інтерфейсу. Вона здатна привернути увагу, розважити юзера, зацікавити або ж просто відволікти від загрузки контенту. В 2019 році дизайнери радять використовувати такої графіки якомога більше.
 7. Паралаксний скролінг
  Цей ефект прокрутки вже завоював своє місце у дизайні й веб-розробці, особливою увагою він користується на сайтах візитках. Паралаксний скролінг передбачає анімацію в різних шарах з різними швидкостями. Наприклад, фонове зображення переміщається повільніше, ніж зображення переднього плану, створюючи свіжий і незвичайний візуальний досвід.
 8. Відео-контент в пріоритеті
  На 2019 рік прогнозують, що повноекранне відео буде займати провідну роль серед інших компонентів дизайну сайтів. Це доволі зручно та інформативно, оскільки користувачу не доведеться постійно скролити сторінку, щоб дізнатися всю інформацію. ui/ux
 9. Цікаві та вражаючі кольори
  Одним із трендів веб-дизайну 2018-2019 залишаються вражаючі яскраві палітри, розроблені з урахуванням переваг користувачів.
  Багато експертів вважають, що ефективні комерційні сайти в майбутньому повинні надавати кожному користувачеві ту колірну гаму, яку саме він захоче побачити.
 10. Використання штучного інтелекту
  Комп’ютерний розум проник в роботу корпоративних CRM, пошукових систем, електронних перекладачів, онлайн-консультантів тощо. У 2019 році ця тенденція збережеться і буде присутня у вигляді чат-ботів.

Веб-студія IT-Kitchen допоможе Вам розробити унікальний дизайн сайт за останніми тенденціями.

Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів