Web дизайн сайтів

Web дизайн від IT-Kitchen – це розробка унікальних макетів для сайтів будь-якої складності. Окрім комплексних рішень повної розробки сайту з нуля, ми пропонуємо послуги зі створення оригінальних веб-сайтів будь-якого типу – сайтів-візиток, інтернет-магазинів, лендінгів та інших. Команда дизайнерів IT-Kitchen має величезний досвід в розробці оригінального дизайну сайтів будь-якої складності – переконатись у цьому можна переглянувши приклади робіт у нашому портфоліо.

Наші фахівці здійснюють адаптивну верстку макету для сайту (створеного нами чи іншими виконавцями), тому для запуску ресурсу вам залишиться тільки знайти розробника та інтегрувати створений прототип в оболонку сайту.

Над кожним проектом в IT Kitchen працює команда досвідчених дизайнерів та персональний менеджер, який завжди на зв’язку для надання консультацій та інформування клієнта про поточний стан розробки веб дизайну для вашого сайту.

Web дизайн для лендінг пейдж

Дізнатися більше
тут

Створення макету лендінгу — це розробка прототипу для односторінкового сайту. Дизайн для landing page служить для основної цілі сайту — продажу товару, лідогенерації тощо. Ми розробляємо максимально зручний і простий для користувача дизайн, який перш за все привертає увагу до продукту/бренду і спонукає користувача до здійснення цільової дії.

Розробка дизайну сайту-візитки

Дізнатися більше
тут

Сайту-візитка створюється з ціллю справити перше позитивне враження на цільову аудиторію компанії. Якщо користувачу сподобається веб-сайт, він вирішить повернутись знову. Привабливий, зручний та приємний у використанні сайт-візитка — основа успіху просування компанії в Інтернеті. Ми створюємо дизайн сайтів на основі аналізу вподобань аудиторії.

UI/UX інтернет-магазину

Дізнатися більше
тут

Оригінальний UI/UX для інтернет-магазину розробляється з урахуванням специфічних потреб торгових компаній різних сегментів. Ми аналізуємо ринок, нішу та конкурентів і створюємо унікальне дизайнерське рішення, що стимулюватиме ріст обсягів продажів. Дизайнери розробляють прототип з унікальним стилем, зручним інтерфейсом та додатковими можливостями пошуку та огляду товарів.

Web дизайн каталогу

Дізнатися більше
тут

Веб-каталог допомагає користувачеві з легкістю знайти необхідний товар, ознайомитися з його характеристиками, порівняти з іншими пропозиціями на сайті та прийняти рішення про покупку. Наші дизайнери створюють прототипи для веб-каталогів будь-якої складності та масштабів, використовуючи інструменти зручного пошуку з інтуїтивним інтерфейсом.

Веб дизайн для корпоративного сайту

Дізнатися більше
тут

Розробка рішень для корпоративного сайту передбачає створення прототипів різних за цільовим призначенням розділів: це можуть бути презентаційні матеріали для партнерів, важлива інформація для клієнтів, сторінки внутрішньої системи сайту для авторизованих користувачів тощо. При розробці такого прототипу важливо враховувати особливості подання інформації для кожної з груп аудиторій та дотримання єдиного корпоративного стилю.

Веб-рішення для унікального сайту

Дізнатися більше
тут

Розробка UI/UX для унікального сайту — це створення прототипу будь-якої складності з нуля, з використанням необмежених функціональних можливостей та інструментів. Якщо у вас є ідея для високонавантаженого ресурсу, сервісу чи IT-стартапу будь-якої складності, ми спроектуємо оригінальний веб-сайт для вирішення бізнес-завдань компанії. При розробці макету ми завжди враховуємо найсучасніші тренди.

Верстка дизайну

Дізнатися більше
тут

Верстка сайтів UI/UX застосовується для перетворення прототипу на веб-сторінку з допомогою таких мов програмування, як HTML, CSS і JavaScript. Ми пропонуємо верстку всіх типів сайтів, створених нашими чи сторонніми виконавцями. Застосовуємо передові технології адаптивної верстки для якісного відображення сайту на будь-яких екранах і браузерах.

Бажаєте дізнатись вартість розробки дизайну?
Заповніть бриф і ми сформуємо вигідну пропозицію.
Блог
Всі статті
тут
07.12.2018
При створенні онлайн бізнесу чи, переносячи його з офлайн, люди часто задаються питаннями: “Як... Читати більше тут
28.11.2018
SMM просування на вершині популярності. В соціальних мережах продають товари та послуги, кличуть... Читати більше тут
22.11.2018
Лендінг - один із найпотужніших інструментів інтернет-маркетингу. Це односторінковий сайт, який... Читати більше тут
10.10.2018
Веб-дизайн поєднує багато галузей знань, які впливають на те, наскільки добре цільова аудиторія... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game