Веб дизайн сайтів

Веб дизайн сайтів від IT-Kitchen – це розробка унікальних макетів для сайтів будь-якої складності. Окрім комплексних рішень повної розробки сайту, ми пропонуємо послуги зі створення оригінальних веб-сайтів будь-якого типу – сайтів-візиток, інтернет-магазинів, лендінгів та інших. Команда дизайнерів IT-Kitchen має величезний досвід в розробці оригінального Web дизайну сайтів будь-якої складності – переконатись у цьому можна переглянувши приклади робіт у нашому портфоліо. Над кожним проектом працює команда досвідчених дизайнерів та персональний менеджер, який завжди на зв’язку для надання консультацій та інформування клієнта про поточний стан розробки веб-дизайну для вашого сайту.

Web дизайн для корп. сайту

Дізнатися більше
тут

Розробка рішень для корпоративного сайту передбачає створення прототипів різних за цільовим призначенням розділів: це можуть бути презентаційні матеріали для партнерів, важлива інформація для клієнтів, сторінки внутрішньої системи сайту для авторизованих користувачів тощо. При розробці такого прототипу важливо враховувати особливості подання інформації для кожної з груп аудиторій та дотримання єдиного корпоративного стилю.

 

переглянути HK Корпоративний
переглянути Nazar Kulchytskyy Корпоративний
переглянути Value Companies Корпоративний

Веб дизайн для лендінг пейдж

Дізнатися більше
тут

Створення макету лендінгу — це розробка прототипу для односторінкового сайту. Дизайн для landing page служить для основної цілі сайту — продажу товару, або лідогенерації. Ми розробляємо максимально зручний і простий для користувача веб-дизайн, який перш за все привертає увагу до продукту/бренду і спонукає користувача до здійснення цільової дії.

переглянути Oksana Mukha LP Lviv Лендінг
переглянути Novar LP Лендінг
переглянути English Tutor Лендінг
переглянути Domum Лендінг

Web дизайн каталогу

Дізнатися більше
тут

Веб-каталог допомагає користувачеві з легкістю знайти необхідний товар, ознайомитися з його характеристиками, порівняти з іншими пропозиціями на сайті та прийняти рішення про покупку. Наші дизайнери створюють прототипи для веб-каталогів будь-якої складності та масштабів, використовуючи інструменти зручного пошуку з інтуїтивним інтерфейсом.

переглянути Gora Каталог
переглянути Oksana Mukha Каталог
переглянути Mebus Каталог
переглянути ТЦ Три Слони Каталог

Web дизайн сайту-візитки

Дізнатися більше
тут

Сайт-візитка створюється з ціллю презентації компанії та її послуг. Мета ресурсу презентувати себе як лідера галузі і вразити потенційного кліента. Привабливий, зручний та приємний у використанні сайт-візитка — основа успіху просування компанії в Інтернеті. Ми створюємо Web дизайн сайтів на основі аналізу вподобань аудиторії.

переглянути About HR Каталог
переглянути ProxyPics Візитка
переглянути Nazar Kulchytskyy Корпоративний
переглянути Este Candles Каталог

Веб дизайн інтернет-магазину

Дізнатися більше
тут

Оригінальний UI/UX для інтернет-магазину розробляється з урахуванням специфічних потреб торгових компаній різних сегментів. Ми аналізуємо товарну групу, конкурентів і створюємо унікальне дизайнерське рішення, що стимулюватиме ріст обсягів продажів. Дизайнери розробляють прототип з унікальним стилем, зручним інтерфейсом та додатковими можливостями пошуку та огляду товарів.

 

переглянути Woodwerk Магазин
переглянути Aquariums Корпоративний
переглянути Nattex Магазин
переглянути Automotozip Магазин

Web дизайн унікального проекту

Дізнатися більше
тут

Розробка UI/UX для унікального сайту — це створення прототипу будь-якої складності під потреби клієнта, з використанням необмежених функціональних можливостей та інструментів. Якщо у вас є ідея для високонавантаженого ресурсу, сервісу чи IT-стартапу будь-якої складності, ми спроектуємо оригінальний веб-сайт для вирішення бізнес-завдань компанії. При розробці макету ми завжди враховуємо найсучасніші тренди.

 

переглянути Oksana Mukha Каталог
переглянути Gora Каталог
переглянути PropPush Каталог
переглянути About HR Каталог

Верстка дизайну

Дізнатися більше
тут

Верстка сайтів UI/UX застосовується для перетворення прототипу на веб-сторінку з допомогою таких мов програмування, як HTML, CSS і JavaScript. Ми пропонуємо верстку всіх типів сайтів, створених нашими чи сторонніми виконавцями. Застосовуємо передові технології адаптивної верстки для якісного відображення сайту на будь-яких екранах і браузерах.

 

переглянути Aquariums Корпоративний
переглянути Nattex Магазин
переглянути Oksana Mukha Каталог
переглянути JVS Лендінг
Дізнайтесь вартість розробки дизайну.
Залиште заявку, щоб отримати консультацію.
Блог
Всі статті
тут
23.09.2019
З метою залучення максимальної кількості користувачів інтернету, будь-який створений і... Читати більше тут
13.09.2019
Вже давно інтернет із засобу розваги перетворився в спосіб заробляти гроші. Керівники майже всіх... Читати більше тут
21.08.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
21.08.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів