Веб розробка та інші послуги IT-Kitchen

Веб розробка від студії IT-Kitchen – це завжди ефективні веб-рішення для будь-якого бізнесу, які враховують сучасні тренди та тенденції розробки сайтів. Ми розробляємо сайти різного рівня складності з нуля — від простих лендінг-пейдж до об’ємних інтернет-магазинів та високонавантажених порталів. Маємо значний досвід запуску і розвитку проектів у 20+ нішах (туризм, авто, юридичні послуги, інтернет-магазини різних типів товарів, HoReCa, інвестиції та ін.).

Створюємо унікальний дизайн ресурсів з нуля на основі результатів маркетингового аналізу, з урахуванням бізнесу і запитів клієнта. В портфоліо наших робіт немає місця шаблонним рішенням.

Команда спеціалістів з інтернет-просування IT Kitchen створює і реалізує унікальні рекламні стратегії, використовуючи авторський підхід і сучасні інструменти. Ми займаємось просуванням як створених сайтів, так і сторонніх ресурсів з гарантією росту продажів і платою за результат.

Над кожним проектом працює команда з 4+ фахівців та персональний менеджер клієнта, який надає повну консультаційну підтримку в режимі 24/7. Усі етапи веб розробки клієнт може відстежувати в режимі ріалтайм. Крім того, ми надаємо послуги технічної підтримки ресурсу після запуску.

Замовляйте комплексні рішення веб розробки із широкого спектру послуг для гарантованого виводу сайту в ТОП та швидкого старту продажів.

Результати роботи
Переглянути всі роботи можна
тут
Бажаєте дізнатись вартість певної послуги? Заповніть бриф і ми сформуємо вигідну пропозицію.
Блог
Всі статті
тут
24.07.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game