Інтернет маркетинг

Для досягнення будь-яких показників ефективності, просто створити сайт недостатньо. Реалізація бізнес-цілей вимагає комплексного просування ресурсу за допомогою інструментів, які входять в комплексний інтернет-маркетинг: SMM, SEO, контекстна реклама, контент-просування, email-розсилки тощо.

Ми розробляємо й впроваджуємо оптимальну стратегію digital маркетингу для просування сайту клієнта з використанням найбільш дієвих інструментів для конкретного проекту та сучасних тенденцій електронного маркетингу. Завдяки досвіду в розробці комплексних стратегій інтернет-маркетингу, ми досягаємо максимальної ефективності онлайн просування в рамках визначеного бюджету.

Контекстна реклама

Дізнатися більше
тут

Пряма реклама в пошукових системах і на партнерських сайтах з системою оплати за клік або показ. Даний вид просування дає можливість рекламувати товари/послуги ресурсу тільки зацікавленим користувачам. Широкі можливості таргетингу дозволяють створювати ефективні оголошення для кожного сегменту аудиторії.

SEO просування

Дізнатися більше
тут

Комплекс заходів з підвищення позицій сайту в результатах видачі пошукових систем  – основний інструмент інтернет-маркетингу. Завдяки SEO просуванню веб сайт займає топові позиції в пошуковій видачі за цільовими запитами. Так цільовий трафік сайту значно збільшується, і відповідно, збільшується кількість конверсій, лідів та продажів.

 

intro seo 275x370 - AVTOSHUZ SEO переглянути AVTOSHUZ SEO Маркетинг
intro mukha 275x370 - OKSANA MUKHA SEO переглянути OKSANA MUKHA SEO Маркетинг

Веб-аналітика

Дізнатися більше
тут

Послуга, яка об’єднує всі види комплексного інтернет-маркетингу. Комплексне відстеження, збір та аналіз кількісних і якісних показників ефективності сайту. Результати аналізу веб-аналітики дозволяють оптимізувати роботу сайту, покращити показники юзабіліті та підвищити результативність просування. Інструменти аналітики дозволяють стежити за діями користувачів на сайті в режимі реального часу.

SMM

Дізнатися більше
тут

SMM просування дозволяє залучати додатковий трафік на сайт із соціальних мереж, блогів, форумів, спільнот тощо. Оскільки більшість аудиторії будь-якої компанії присутня в різних соціальних мережах, SMM дає можливість створювати пряму комунікацію, впливати на думки користувачів та продавати, рекламувати товари й послуги в режимі онлайн.

Контент-маркетинг

Дізнатися більше
тут

Створення та розповсюдження корисної для споживача інформації. Грамотно створена стратегія контент-маркетингу дозволяє збільшити трафік сайту, залучити нових клієнтів та стимулювати збільшення продажів. При цьому лояльність користувачів також підвищується завдяки публікації актуальної інформації, що допомагає вирішити проблеми аудиторії.

Контент-маркетинг – нове слово в комплексному інтернет-маркетингу. Бажаєте бути попереду всіх конкурентів? Почніть використовувати його вже сьогодні.

Дізнайтесь більше про можливості просування вашого ресурсу.
Заповніть форму і ми сформуємо оптимальну пропозицію.
Блог
Всі статті
тут
03.04.2020
Треба визнати, що немає однозначної відповіді на питання: «Скільки коштує сайт?». Ціновий... Читати більше тут
25.03.2020
Карантин вплинув на роботу багатьох компаній, і на IT-Kitchen – також. Тому ми вирішили деякий час... Читати більше тут
19.03.2020
Давайте розберемося з популярним клієнтським запитом – в чому різниця між сайтами-візитівками... Читати більше тут
05.03.2020
В команді IT-kitchen 10 працівників і кожної п’ятниці в кінці дня ми знаходимо півгодини часу, щоб... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів