Інтернет маркетинг

Для досягнення будь-яких показників ефективності, просто створити сайт недостатньо. Реалізація бізнес-цілей вимагає комплексного просування ресурсу за допомогою інструментів, які входять в комплексний інтернет-маркетинг: SMM, SEO, контекстна реклама, контент-просування, email-розсилки тощо.

Ми розробляємо й впроваджуємо оптимальну стратегію digital маркетингу для просування сайту клієнта з використанням найбільш дієвих інструментів для конкретного проекту та сучасних тенденцій електронного маркетингу. Завдяки величезному досвіду в розробці комплексних стратегій, ми досягаємо максимальної ефективності онлайн просування в рамках визначеного бюджету.

SEO просування

Дізнатися більше
тут

Комплекс заходів з підвищення позицій сайту в результатах видачі пошукових систем. Завдяки SEO просуванню веб сайт займає топові позиції в пошуковій видачі за цільовими запитами. Так цільовий трафік сайту значно збільшується, і відповідно, збільшується кількість конверсій, лідів та продажів.

Просування у соціальних мережах

Дізнатися більше
тут

SMM просування дозволяє залучати додатковий трафік на сайт із соціальних мереж, блогів, форумів, спільнот тощо. Оскільки більшість аудиторії будь-якої компанії присутня в різних соціальних мережах, SMM дає можливість створювати пряму комунікацію, впливати на думки користувачів та рекламувати товари й послуги в режимі онлайн.

Контекстна реклама

Дізнатися більше
тут

Пряма реклама в пошукових системах і на партнерських сайтах з системою оплати за клік або показ. Даний вид просування дає можливість рекламувати товари/послуги ресурсу тільки зацікавленим користувачам. Широкі можливості таргетингу дозволяють створювати ефективні оголошення для кожного сегменту аудиторії.

Контент-маркетинг

Дізнатися більше
тут

Створення та розповсюдження корисної для споживача інформації. Грамотно створена стратегія контент-маркетингу дозволяє збільшити трафік сайту, залучити нових клієнтів та стимулювати збільшення продажів. При цьому лояльність користувачів також підвищується завдяки публікації актуальної інформації, що допомагає вирішити проблеми аудиторії.

Веб-аналітика

Дізнатися більше
тут

Комплексне відстеження, збір та аналіз кількісних і якісних показників ефективності сайту. Результати аналізу веб-аналітики дозволяють оптимізувати роботу сайту, покращити показники юзабіліті та підвищити результативність просування. Інструменти аналітики дозволяють стежити за діями користувачів на сайті в режимі реального часу.

Бажаєте дізнатись більше про можливості просування вашого ресурсу? Заповніть бриф і ми сформуємо оптимальну пропозицію.
Блог
Всі статті
тут
07.12.2018
При створенні онлайн бізнесу чи, переносячи його з офлайн, люди часто задаються питаннями: “Як... Читати більше тут
28.11.2018
SMM просування на вершині популярності. В соціальних мережах продають товари та послуги, кличуть... Читати більше тут
22.11.2018
Лендінг - один із найпотужніших інструментів інтернет-маркетингу. Це односторінковий сайт, який... Читати більше тут
10.10.2018
Веб-дизайн поєднує багато галузей знань, які впливають на те, наскільки добре цільова аудиторія... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game