Розробка сайтів

Ми пропонуємо сучасні, ефективні рішення з повним функціоналом і стильним дизайном. Сайти від IT-Kitchen відрізняються інтуїтивним інтерфейсом, адаптивністю, зручною системою управління (CMS) і широкими можливостями інтеграції зі сторонніми інструментами (маркетинг, аналітика, CRM-системи, сервіси для клієнтської підтримки тощо). В залежності від цілей та типу бізнесу, ви можете замовити розробку сайту з різною структурою і технологічними можливостями.

Оберіть оптимальний варіант розробки зі списку сайтів, що представлені на даній сторінці.

Створення сайту на WordPress

Дізнатися більше
тут

Сайт на CMS WordPress — це ресурс з індивідуальним дизайном від IT-Kitchen, яким легко керувати навіть користувачу-новачку завдяки зручному інтерфейсу адмін-панелі. Такі сайти легко редагувати й додавати новий функціонал, а базові SEO-налаштування може здійснити звичайний адміністратор.

WordPress найкраще підходить для ресурсів з малим чи середнім рівнем навантаження.

 

Розробка сайтів на PHP

Дізнатися більше
тут

Сайт на PHP — це розробка повністю унікального рішення для завдань конкретного бізнесу. На базі PHP зазвичай створюються ресурси з багаторівневою структурою, оригінальним функціональним набором і унікальним дизайном. Такі сайти відрізняються гнучкістю в редагуванні та високою продуктивністю.

Найчастіше сайти на PHP розробляють під масштабні проекти з високим рівнем навантаження.

 

Розробка Лендінг Пейдж

Дізнатися більше
тут

Landing Page — структурно простий односторінковий сайт з яскравим дизайном, що зазвичай націлений на продаж конкретного продукту (або просування компанії). Має широкі функціональні можливості, тому підходить для будь-яких ніш.

Один з найбільш доступних і ефективних видів веб-ресурсів, що дозволяє швидко запустити продажі товарів та послуг в інтернеті.

 

Створення сайту-візитки

Дізнатися більше
тут

Сайт з лаконічним дизайном, простою структурою і невеликою кількістю сторінок. Найкраще рішення для інформативної презентації компанії з ціллю підвищення лояльності та створення сильного іміджу бренду.

Може служити як платформа для спілкування і збору відгуків та оцінок компанії аудиторією.

 

Розробка корп. сайту

Дізнатися більше
тут

Корпоративний сайт — це ресурс, який відіграє роль «віртуального філіалу» компанії. Виконаний в унікальному корпоративному стилі, такий сайт в залежності від виду і масштабу бізнесу, може мати різноманітну структуру і функціонал. Наприклад, розділи для партнерів, інвесторів, інформацію для клієнтів, можливість створення й авторизації аккаунтів в системі сайту для співробітників компанії тощо.

 

Створення веб-каталогу

Дізнатися більше
тут

Веб каталог — це сайт, який є онлайн-вітриною компанії. Основна ціль сайту: привернення уваги аудиторії до продукції. Структура і функціональні можливості веб-каталогу схожі з інтернет-магазином, різниця між двома видами сайтів в тому, що каталог не передбачає можливості онлайн-покупки товару.

Просте управління контентом каталогу здійснюється завдяки налаштуванню зручної CMS під потреби клієнта.

 

Розробка інтернет-магазину

Дізнатися більше
тут

Інтернет-магазин — це онлайн-платформа з унікальним дизайном і функціональними можливостями, що дозволяють продавати необмежену кількість товарів в режимі 24/7. Ми створюємо інтернет-магазини будь-якого рівня складності, в тому числі з багаторівневою структурою та інтеграцією сторонніх сервісів, автоматизацією кожного етапу покупки.

 

Створення унікального сайту

Дізнатися більше
тут

Створюємо сайти під унікальні проекти, ресурси, сервіси чи додатки. Якщо ваша ідея виходить далеко за межі звичайних видів веб-ресурсів — ми готові допомогти її реалізувати. Ми створюємо унікальні сайти з оптимальним набором технічних можливостей, зручним управлінням і надсучасним дизайнерським рішенням. Коли необхідно розробити багаторівневу структуру, створити функціонал і CMS з нуля та знайти нестандартне рішення для оформлення новаторської ідеї — ми залучаємо найкращих спеціалістів і з захватом вирішуємо завдання. Переваги: індивідуальність, відсутність шаблонності, необмеженість у виборі.

 

Бажаєте дізнатись вартість розробки сайту? Заповніть бриф і ми сформуємо вигідну пропозицію.
Блог
Всі статті
тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
17.01.2019
Зміст Як інтернет-маркетинг може допомогти Вашому бізнесу Що саме потрібно робити для... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game