Розробка сайтів

“Все має бути зроблено настільки просто, наскільки можливо. Але не простіше” А. Ейнштейн. Якшо Ви хочете справді швидкий, якісний та сучасний продукт, IT KITCHEN з радістю Вам допоможе. З нами працюють найкращі.

IT-Kitchen web studio
Лендінг пейдж

Landing page – це односторінковий сайт для розвитку бренду, продажу невеликої кількості товару чи послуг, створення точкових акцій. Яскравий та унікальний дизайн, використання різноманітних маркетингових рішень при створенні лендінгу, дозволить максимально швидко отримати клієнтів та стимулювати продажі.

детальніше
IT-Kitchen web studio
Сайт візитка

Створення сайту візитки дозволить повністю розкрити потенціал невеликого бізнесу та представити діяльність Вашої компанії в глобальній мережі Інтернет. Можливість детально описати Ваші послуги, товари з галереї, відгуки значно підвищить конверсію та Ваш прибуток.

детальніше
IT-Kitchen web studio
Інтернет-магазин

Створення інтернет-магазину – це найоптимальніший та найшвидший спосіб для збільшення продажів та прибутку Вашого бізнесу. Необмежена кількість товару з розділами, категоріями, можливість сортування та пошуку значно спростить роботу як клієнтів, так і Ваших фахівців. Можливість купити та розрахуватись одразу на сайті не дасть користувачам покинути Ваш інтернет-магазин без покупки.

детальніше
IT-Kitchen web studio
Унікальний сайт

Унікальний сайт – це сайт, який відрізняється від стандартних пакетів: лендінг-пейдж, сайт-візитка, інтернет-магазин. Можливий політ фантазії: сайт-каталог, одно сторінковий сайт з додатковими опціями, ваші варіації інших ресурсів. Переваги: індивідуальність, відсутність шаблонності, необмеженість у виборі. Ми реалізуємо ваші побажання в яскравому дизайні та необхідній функціональності. Визначимо Ваші переваги над конкурентами та створимо кращий сайт в конкретній ніші бізнесу.

ВІДГУКИ
Mika
Власник PROPPUSH

I’ve been working with IT Kitchen in few different projects and have been extremely happy for their work and would highly recommend them for any company looking for professional web development.

Портфоліо: PROPPUSH

#design #development #unique

Алена
Власник компанії “МEDENG”

Мне было совершенно комфортно работать с вашей компанией. Все было отлично, сроки соблюдены и обратную связь всегда получала быстро. Вашу компанию бы рекомендовала знакомым.

Портфоліо: МEDENG

#design #development #business cards

Антон
Власник компанії “Este”

Компанія IT-Kitchen розробила сайт для мого бізнесу швидко і якісно. В процесі співпраці не виникало проблем, так як ми весь час були на зв’язку та обговорювали найменші деталі щодо сайту. Результатом я задоволений і звичайно, що буду рекомендувати цю компанію іншим!

Портфоліо: Este

#design #development #business cards

Alexsandr
Власник компанії “AutoMotoZip”

Работаем на рынке мотозапчастей с 2013 года. Дизайн и функционал разрабатывался самостоятельно и при отсутствие конкуренции со своей задачей справлялся отлично. К 2017 году появился не один хороший сайт аналог, с более удобным интерфейсом. Это заставило задуматься и принять решение создать более красивый, профессиональный интернет-магазин, чтобы идти в ногу со временем.
Веб студию It-kitchen нам порекомендовал знакомый, как высококвалифицированных специалистов работающими с подобными проектами. В ходе согласования ТЗ было принято решения оставить старую систему и к ней разработать дизайн с последующей версткой на кастомный “движок”. Данное решение значительно сэкономило время и деньги, за что отдельное спасибо.
Коммуникация на высшем уровне, все замечания, пожелания и предложения были учтены с обеих сторон. Грамотная и обоснованная консультация по всем вопросам.
Работа была выполнена в срок и за относительно доступные деньги.
Рекомендую!

Портфоліо: AUTOMOTOZIP

#design #development #e-commerce

Зацікавилися?