Розробка сайтів

“Все має бути зроблено настільки просто, наскільки можливо. Але не простіше” А. Ейнштейн. Якшо Ви хочете справді швидкий, якісний та сучасний продукт, IT KITCHEN з радістю Вам допоможе. З нами працюють найкращі.

IT-Kitchen web studio

Лендінг пейдж

Landing page – це односторінковий сайт для розвитку бренду, продажу невеликої кількості товару чи послуг, створення точкових акцій. Яскравий та унікальний дизайн, використання різноманітних маркетингових рішень при створенні лендінгу, дозволить максимально швидко отримати клієнтів та стимулювати продажі.

детальніше
IT-Kitchen web studio

Сайт візитка

Створення сайту візитки дозволить повністю розкрити потенціал невеликого бізнесу та представити діяльність Вашої компанії в глобальній мережі Інтернет. Можливість детально описати Ваші послуги, товари з галереї, відгуки значно підвищить конверсію та Ваш прибуток.

детальніше
IT-Kitchen web studio

Інтернет-магазин

Створення інтернет-магазину – це найоптимальніший та найшвидший спосіб для збільшення продажів та прибутку Вашого бізнесу. Необмежена кількість товару з розділами, категоріями, можливість сортування та пошуку значно спростить роботу як клієнтів, так і Ваших фахівців. Можливість купити та розрахуватись одразу на сайті не дасть користувачам покинути Ваш інтернет-магазин без покупки.

детальніше
IT-Kitchen web studio

Унікальний сайт

Унікальний сайт – це сайт, який відрізняється від стандартних пакетів: лендінг-пейдж, сайт-візитка, інтернет-магазин. Можливий політ фантазії: сайт-каталог, одно сторінковий сайт з додатковими опціями, ваші варіації інших ресурсів. Переваги: індивідуальність, відсутність шаблонності, необмеженість у виборі. Ми реалізуємо ваші побажання в яскравому дизайні та необхідній функціональності. Визначимо Ваші переваги над конкурентами та створимо кращий сайт в конкретній ніші бізнесу.

Зацікавилися?