Стаття:
Автор: Ольга Молодець
Перегляди: 392
Опубліковано: 07/12/2018

14 секретів створення Landing Page, які варто знати

При створенні онлайн бізнесу чи, переносячи його з офлайн, люди часто задаються питаннями: “Як привернути увагу клієнтів?”, “Яким чином збільшити продажі?”, “Як має виглядати цільова сторінка?”. Сказати, що відповідь проста, не можна, оскільки для різного роду бізнесу існують і різні стратегії просування в мережі.

Щоб залучити на сайт більше потенційних покупців, необхідно створити ефективну посадкову сторінку – Landing Page, яка допоможе клієнту зробити поставлену перед ним дію – купити, замовити, скачати.

В цій статті ми зібрали декілька порад щодо створення лендінгу, який буде продавати.

Дизайн

В дизайні дуже важливо:

 • Продумати траєкторію погляду відвідувача.
  Візуальне сприйняття сторінки має викликати тільки позитивні емоції, довіру та бажання залишитися на цьому сайті.
 • лендінг дизайнПоєднання елементів сторінки.
  Необхідно, щоб все елементи сторінки, починаючи від шрифту, і закінчуючи інфографікою, гармоніювали між собою
 • Юзабіліті посадкової сторінки.
  Висока конверсія залежить від дизайну і розташування компонентів сторінки. Одного погляду має бути достатньо, щоб зрозуміти, що Ви продаєте, в чому користь для клієнта, чи яку послугу надаєте.
 • Співвідношення якості та кількості.
  Односторінковий сайт не має бути перевантажений текстом та графічним елементами, щоб не відволікати відвідувача від головної цілі – підписатися, купити, залишити свої дані.
 • Відсутність шаблонного вигляду.
  Якщо Ви хочете отримати максимум конверсії, то забудьте про банальні шаблони landing page. Оригінальність – це саме те, що Вам потрібно. Серед тисячі конкурентів, Ви повинні мати свою родзинку, щоб запам’ятатися клієнтам. Тому не пошкодуйте коштів на якісну й неординарну розробку дизайну лендінгу.

Контент для лендінгу

Якісний контент – наше все:

 • Заголовок, який привертає увагу.
  Для початку кампанії, важливо придумати сильний заголовок, в якому відразу чітко вимальовувалася б вигода для клієнта. Саме протягом перших 4-6 секунд користувач вирішує – залишитися на сторінці чи ні.
 • лендінг пейджСоціальні вигоди, докази.
  Підкресліть в тексті ті моменти, які виділяють вас на тлі конкурентів, приводьте мотивуючі цифри та продумайте відразу всі деталі, навіть найменші. Окрім переваг запропонованого продукту, соціальної вигодою може стати і гарантія повернення коштів покупцю протягом певного часу.
 • Заклик до дії.
  Мотивуйте клієнта зробити покупку або залишити контакти, попередньо пояснивши що він отримає натомість. Цільовими закликами можуть бути різні заявки на безкоштовні послуги, наприклад: аудит сайту, консультації, скачування книг тощо.
 • Елементи довіри.
  Створення посадкової сторінки передбачає такі елементи довіри, як відгуки реальних клієнтів, результати ваших попередніх успішних кампаній. Відгуки, написані копірайтерами, завжди помітні, будьте максимально чесні та відверті з покупцем.

Фішки, які підвищують ефективність лендінг пейдж

 • Вибір варіанту ціни.
  Дуже добре працює сегментований вибір ціни, коли користувачеві надають право вибору – стандарт, бізнес чи vip.
 • конверсіїОбмеження по термінам.
  Ще один мотивуючий фактор – внесення оплати за продукт чи послугу до певного числа. Фішка в тому, що чим раніше клієнт оплатить, тим меншою буде вартість послуг чи товару.
 • Адаптивність.
  Адаптивність до всіх пристроїв гарантовано підвищить конверсію і приверне додатковий трафік на ваш сайт.
 • Просування.
  Як потенційний клієнт дізнається про Вас? Використовуйте соціальні мережі, контекстну рекламу і будь-які інші доступні Вам способи просування.
 • Тестування.
  Перевірка на орфографічні та пунктуаційні помилки, А/В тестування має бути обов’язково присутнє при запуску будь-якої цільової сторінки.

Висновок

Професійно створений Landing Page продає не продаючи. Способів досягти хороших продажів досить багато, головне, не діяти шаблонно, бути максимально відкритим з покупцем і не боятися експериментувати!

Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів