Дизайн інтернет-магазину

Web дизайн інтернет-магазину повинен відповідати ряду критеріїв, завдяки яким досягається зручне функціонування ресурсу і, як наслідок, збільшення обсягів продажу товарів.

Ми проектуємо дизайн з широкими можливостями використання інструментів для пошуку продукції, порівняння характеристик декількох позицій, швидкого оформлення замовлення та здійснення миттєвої оплати через спеціальні сервіси безпосередньо на сайті.

Маємо великий досвід у створенні дизайну для інтернет-магазинів різних сфер та масштабів, завдяки чому розробляємо оптимальні рішення для проектів будь-якої складності.

ДЛЯ КОГО

Дизайн інтернет-магазину необхідний для торгових підприємств і фірм будь-яких ніш. Це може бути малий чи середній бізнес, великий виробник чи окремі бренди. Незалежно від масштабу компанії та обсягів виробництва, інтернет-магазин стане ефективним рішенням для значного збільшення об’ємів продажів.

ЧОМУ

Створення прототипу інтернет-магазину дозволить запустити онлайн платформу, 90% замовлень з якої буде оформлюватись в автоматиччному режимі. Крім того, створення сайту дозволить компанії вийти на нові ринки, оптимізувати асортимент і значно підвищити обсяги продажів продукції.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ

Дизайн інтернет-магазину значно спрощує обслуговування процесів здійснення покупки завдяки автоматизації; підвищує рівень попиту шляхом рекламування товарів; стимулює інтерес нових користувачів та підвищує лояльність аудиторії до бренду. Ми також створюємо форми для збору відгуків, коментарів і думок користувачів про товари і компанію.

Дізнайтеся більше про можливості розробки дизайну для вашого інтернет-магазину.
Процес та складові
Зустріч

Знайомимося з вашим проектом, обговорюємо особливості реалізації дизайн-рішення та ваші вподобання. Визначаємо основні завдання для онлайн магазину та встановлюємо конкретні цілі. Знаходимо найбільш прийнятні шляхи досягнення поставлених завдань.

ТЗ

Формуємо список і затверджуємо всі етапи виконання робіт, а також обсяги та строки здачі проекту. Підписуємо договір на надання послуг, що гарантує виконання вимог та зобов’язань перед клієнтом. Передаємо ТЗ в роботу дизайнерам.

Дизайн

Розробляємо декілька чорнових варіантів макетів ынтернет-магазину. Презентуємо кожний варіант, розкриваємо концепції дизайну клієнту. Затверджуємо і запускаємо в повноцінну розробку найкращий варіант.

Правки

Тестуємо розроблений веб дизайн і його окремі елементи, удосконалюємо прототип. Висилаємо клієнтові на затвердження, якщо необхідно, вносимо правки й корективи. Тестуємо прототип та вносимо необхыдны правки для ыдеального результату.

Затвердження

Ще раз перевіряємо прототип на предмет дотримання всіх прописаних у ТЗ умов і вимог. Обговорюємо результати й можливості ефективного впровадження дизайну в функціональну систему сайту.

Здача дизайну

Передаємо усі файли макету, технічну і проектну документацію. Надаємо рекомендації для подальшої верстки та розробки. Клієнт затверджує роботу фактом оплати послуг згідно з умовами договору.

Web дизайн інтернет-магазину від IT-Kitchen

Тренди

Регулярно відстежуємо нові формати та веб технології створення прототипів для інтернет-магазину та інших видів сайтів, що дозволяє нам пропонувати найсучасніші прийоми захвату уваги користувача. Створюємо прототипи з використанням передових технологій та

світових трендів — такий сайт яскраво виділяє компанію на фоні конкурентів, а користувач запам’ятовує його з першого візиту. Ми завжди використовуємо індивідуальні та нестандартні рішення для реалізації поставлених завдань.

Колір

Кольорова гамма безпосередньо впливає на створення емоційного стану й відношення користувача до сайту, а значить і бренду загалом. Ми аналізуємо вподобання і бажання різних груп аудиторій, і на основі результатів аналізу створюємо

дизайн ресурсу. Крім того, враховуємо кольорові рішення наявних корпоративних елементів та специфіку сфери діяльності компанії. Правильність підбору кольорового рішення перевіряємо за допомогою тестування.

Простота

Дизайнери розробляють інтерфейс, що дозволяє користувачеві досягти своїх цілей на сайті найбільш простим і зручним способом. Дизайн сайту виконує роль інструмента, за допомогою якого користувач реалізує цільові дії та взаємодіє з брендом.

Від того, наскільки така взаємодія буде зручною та простою у використанні, залежить маркетингова ефективність інтернет-магазину. Тому дизайнери IT-Kitchen створюють інтерфейс на основі результатів тестування та характеристик аудиторії ресурсу.

Емоції

Дизайн сайту створюється за технологією AIDA. Ми використовуємо спеціальні інструменти, які захоплюють увагу, викликають інтерес, створюють в аудиторії бажання та спонукають до дії. Щоб створити емоційний посил інтернет-магазину,

підбираємо відповідну кольорову гамму, розробляємо унікальні візуальні образи та найбільш результативні форми захвату. Прототип, який залучає емоції аудиторії, підвищує ефективність веб-сторінки в кілька разів.

Юзабіліті

Для клієнта одним з головних критеріїв вибору компанії в мережі інтернет є юзабіліті сайта — тобто, наскільки зручно, зрозуміло, цікаво і комфортно ним користуватися. Високі показники юзабіліті значно підвищують відсоток повторних візитів,

а кожний з повторних відвідувачів стає потенційним клієнтом. Ми продумуємо і тестуємо зручність користування ресурсом в декілька етапів до того моменту, доки не знайдемо найпростіший шлях реалізації кожної функції сайту.

Елементи Call to Action

Наші дизайнери розробляють ефективні елементи Call to Action (контактні форми, кнопки, спливаючі вікна), які захоплюють увагу користувачів та не дратують їх. Такі елементи дозволять

вам швидко зібрати базу свої потенційних покупців та дослідити їх інтереси, що із часом допоможе значно збільшити продажі онлайн магазину.

Адаптивність інтернет магазину

Створюємо відразу дві версії сайту для коректного відображення сторінки на будь-яких пристроях. Адаптивна версія сайту дозволить покупцям покупцям зручно

переглядати та купувати вашу продукцію незалежно від того, яким пристроєм вони користуються – телефоном, планшетом чи ноутбуком.

Технології
Заповніть бриф і ми розробимо унікальну пропозицію для дизайну сайта.
Блог
Всі статті
тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
17.01.2019
Зміст Як інтернет-маркетинг може допомогти Вашому бізнесу Що саме потрібно робити для... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game