Дизайн корпоративного сайту

Дизайн корпоративного сайту передбачає створення прототипу, який одночасно виконуватиме декілька функцій для різних груп цільових аудиторій: клієнтів, партнерів, інвесторів, співробітників тощо. Ми розробляємо макети для проектів різного рівня складності з урахуванням подальшого впровадження широкого набору технічних можливостей (маркетингових інструментів, інтеграції з CRM-системами, внутрішніх систем з можливістю реєстрації користувачів тощо). Усі розділи та сторінки такого ресурсу створюються відповідно до єдиного корпоративного стилю компанії.

ДЛЯ КОГО

Найкраще підходить для реалізації цілей середнього та великого бізнесу: компанії, що володіють кількома брендами, виробники продукції, міжнародні корпорації, торгові підприємства, багаторівневі організації та інші фірми практично всіх сегментів ринку.

ЧОМУ

Вебсайт компанії — це зручне і доступне рішення для створення єдиного офіційного каналу комунікації з зовнішніми та внутрішніми аудиторіями по всьому світу в режимі 24/7. Для підвищення показників ефективності, ми розробляємо зручний у користуванні дизайн та доступну структуру подачі інформації.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШИТЬ

Прототип корпоративного сайту може вирішувати безліч завдань бізнесу: формувати позитивний імідж; залучати нових потенційних партнерів та клієнтів; збирати оцінки, думки та відгуки клієнтів про компанію; стимулювати попит за допомогою промо-активностей; підвищувати лояльність аудиторії та інше.

Готові створити дизайн корпоративного сайту? Познайомте нас зі своїм проектом.
Процес та складові
Зустріч

Знайомимося з вашим проектом, обговорюємо особливості його реалізації та ваші вподобання. Визначаємо основні завдання та встановлюємо конкретні цілі. Знаходимо найбільш прийнятні шляхи досягнення поставлених завдань.

ТЗ

Формуємо список і затверджуємо всі етапи виконання робіт, а також обсяги та строки здачі проекту. Підписуємо договір на надання послуг, що гарантує виконання вимог та зобов’язань перед клієнтом. Передаємо ТЗ в роботу дизайнерам.

Дизайн

Розробляємо декілька чорнових варіантів макетів. Презентуємо кожний варіант, розкриваємо концепцію клієнту. Затверджуємо і запускаємо в повноцінну розробку найкращий варіант.

Правки

Тестуємо готовий ресурс і його окремі елементи, удосконалюємо прототип. Висилаємо клієнтові на затвердження, якщо необхідно, вносимо правки й корективи. Тестуємо прототип. Вносимо необхідні зміни.

Затвердження

Ще раз перевіряємо прототип на предмет дотримання всіх прописаних у ТЗ умов і вимог. Обговорюємо результати й можливості ефективного впровадження.

Здача проекту

Передаємо усі файли, технічну і проектну документацію. Надаємо рекомендації для подальшої верстки та розробки. Клієнт затверджує роботу фактом оплати послуг згідно з умовами договору.

Дизайн корпоративного сайту від IT-Kitchen

Адаптивність

Адаптивність дозволяє ресурсу коректно відображатись на будь-яких пристроях – ПК, смартфонах та планшетах будь-якого

бренду. Окрім того, адаптивність до мобільних пристроїв дозволить зайняти кращі позиції у пошукових системах.

Елементи Call to Action

Кнопки, контактні форми, чат-боти та інші елементи Call to Action допоможуть комунікувати із відвідувачами ресурсу,

збирати базу даних про них, досліджувати інтереси відвідувачів та автоматично відповідати на поширені запитання.

Юзабіліті

Зручне та зрозуміле користування сайтом дозволить користувачам довше залишатись на сторінці та знаходити необхідну інформацію. Зручне для

користувачів юзабіліті допоможе зменшити кількість швидких виходів із сайту та збільшити час перебування на ньому.

Емоції

Ми розробляємо такі проекти, які викликають позитивні емоції у відвідувачів та швидко запам’ятовуються. Користувачам приємно залишатись на сторінці, вони повертаються на неї знову і знову – це

досягається завдяки ретельному підборі кольорів, пропрацюванню кожного елемента та його розміщення на сторінці, після чого проводиться тестування сприйняття користувачами.

Колір

Кольорова гамма безпосередньо впливає на створення емоційного стану й відношення користувача до сайту, а значить і бренду загалом. Ми аналізуємо вподобання і бажання різних груп аудиторій, і на основі результатів аналізу створюємо

дизайн ресурсу. Крім того, враховуємо кольорові рішення наявних корпоративних елементів та специфіку сфери діяльності компанії. Правильність підбору кольорового рішення перевіряємо за допомогою тестування.

Тренди

Ми завжди йдемо у ногу із часом та відслідковуємо останні тенденції у світі web розробки, що дозволяє

створювати ефектні та сучасні проекти, які завжди вигідно вирізняються серед конкурентних ресурсів.

Технології
Готові запустити розробку дизайну корпоративного сайту? Розкажіть про ваші вподобання.
Блог
Всі статті
тут
24.07.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game