Дизайн сайту-візитки

Web дизайн сайту-візитки визначає, яким буде перше враження потенційного клієнта від комунікації з компанією в інтернеті. Такий дизайн розробляється на основі результатів аналізу аудиторії та специфіки компанії. При розробці дизайну для сайту-візитки ми враховуємо інтереси, смаки та вподобання, особливості конкретного виду бізнесу та ніші компанії. В результаті клієнт отримує унікальне веб рішення для сайту, що має високу ефективність та презентує аудиторії компанію у найбільш вигідному світлі.

 

surface laptop mockup - Дизайн сайту-візитки

 

ДЛЯ КОГО

Сайт-візитка реалізує цілі бізнесу будь-якого масштабу: від невеликих компаній до міжнародних корпорацій з багатьма представництвами. Універсальність формату даного сайту дає можливість створити оригінальне дизайн-рішення для ефективної презентації організації з урахуванням специфіки діяльності.

ЧОМУ САЙТ-ВІЗИТКА

Такий сайт вирішує прості завдання бізнесу найбільш швидким та доступним способом. Завдяки простій структурі, розробка дизайну для сайту-візитки займає від 2 до 4 тижнів, а його верстка і впровадження в розробку є одним з найпростіших серед усіх інших видів ресурсів.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ

В залежності від цілей компанії, створюємо дизайн сайту візитки для презентації, залучення нових клієнтів, підвищення лояльності та створення позитивного іміджу. Крім того, реалізуємо функції прямої комунікації бренду з аудиторією за допомогою спеціальних інструментів, а також збору контактних даних та відгуків користувачів.

Створити сайт-візитку з унікальним дизайном
Заповніть форму і ми запропонуємо оптимальне рішення для вашого проекту
Етапи реалізації проекту
Зустріч

Знайомимося з вашим проектом, обговорюємо особливості та ваші вподобання. Визначаємо основні завдання та встановлюємо конкретні цілі. Знаходимо найбільш прийнятні шляхи досягнення поставлених завдань.

Складаємо ТЗ

Формуємо список і затверджуємо всі етапи виконання робіт, а також обсяги та строки здачі проекту. Підписуємо договір на надання послуг, що гарантує виконання вимог та зобов’язань перед клієнтом.

Створюємо дизайн

Розробляємо декілька чорнових варіантів макетів. Презентуємо кожний варіант, розкриваємо концепцію клієнту. Затверджуємо і запускаємо в повноцінну розробку найкращий варіант.

Вносимо правки

Вносимо зміни в його окремі елементи, удосконалюємо прототип. Висилаємо клієнтові на затвердження, якщо необхідно, вносимо правки й корективи. Тестуємо прототип.

Затверджуємо

Ще раз перевіряємо прототип на предмет дотримання всіх прописаних у ТЗ умов і вимог. Обговорюємо результати й можливості ефективного впровадження макету в функціональну систему сайту.

Здаємо проект

Передаємо усі файли – технічну і проектну документацію. Надаємо рекомендації для подальшої верстки та розробки. Клієнт затверджує роботу фактом оплати послуг згідно з умовами договору.

Дизайн сайту-візитки від IT-Kitchen

Адаптивність

Розробляємо прототипи двох версій сайту: повноекранної та адаптивної. Розробка адаптивного дизайну дозволяє якісно відображати сторінку ресурсу на екранах будь-яких розмірів. Завдяки адаптивності

дизайну, сайтом зручно користуватися як на стаціонарному ПК, так і на невеликому екрані смартфону. Зручний користувацький досвід сприяє підвищенню позицій сайту в пошукових системах.

Елементи Call to Action

Потужні елементи заклику до дії здатні підвищити ефективність сайту в декілька разів. Ми використовуємо спеціальні технології створення таких елементів, які якнайкраще привертатимуть увагу й спонукатимуть потенційних клієнтів до здійснення цільової дії.

Розробляємо унікальний дизайн таких видів Call to Action, як кнопки, банери, вспливаючі вікна, онлайн-повідомлення тощо. Створюємо ненав’язливі рішення, що захоплюють увагу в правильний момент — коли користувач готовий здійснити відповідний крок.

Юзабіліті

Зручність, простота й зрозуміле на інтуїтивному рівні користування сайтом — основні критерії юзабіліті, які ми реалізуємо при розробці сайту-візитки. Впровадження даних критеріїв передбачає вивчення психологічних характеристик аудиторії,

врахування особливостей ніші, а також проведення декількох етапів тестування інтерфейсу сайту. В результаті клієнт отримує дизайн ресурсу, функції якого реалізовані найбільш простим з усіх можливих способів.

Емоції

Щоб створити позитивний імідж і викликати в аудиторії відповідні асоціації, ми використовуємо модель AIDA. Дана технологія передбачає створення такого прототипу сайту, який привертає увагу, викликає інтерес,

формує бажання та спонукає до здійснення користувачем цільової дії. Завдяки використанню потужних емоційних тригерів, дизайнери реалізують будь-які бізнес-цілі компанії.

Простота

Чим простіший у використанні сайт, тим вищі показники його маркетингової ефективності. Лаконічна структура сайту-візитки характеризується зручністю використання та зрозумілим функціоналом. Ми створюємо

прототип, який максимально спрощує роботу з сайтом та полегшує сприйняття інформації. Проведення декількох етапів тестування дозволяють нам проектувати унікальні структурні рішення з простим інтерфейсом.

Колір

Для створення емоційного стану та позитивного відношення аудиторії до бренду важливо обрати правильні кольорові рішення кожного елементу. Ми обираємо кольорову гамму ресурсу в залежності від вподобань

та характеристик аудиторії, а також особливостей діяльності компанії. Крім того, при розробці дизайну враховуємо параметри наявних корпоративних елементів та цільове призначення ресурсу.

Тренди

Стежимо за новими розробками у світі веб-дизайну, постійно впроваджуємо нові технології та передові підходи розробки різних форматів сайтів. Завдяки постійному розвитку навичок, наші дизайнери здатні створювати

найсучасніші з доступних на ринку рішень. Перед розробкою прототипу ми детально аналізуємо ринок і конкурентне середовище компанії, щоб створити ресурс, який яскраво виділить фірму на фоні сайтів конкурентів.

Технології розробки
acf - Development tech
wordpress - Development tech
woo - Development tech
sass - Development tech
realtimeboard - Development tech
php - Development tech
photoshop - Development tech
js - Development tech
jquery - Development tech
illustrator - Development tech
html - Development tech
gulp - Development tech
css - Development tech
bootstrap stack - Development tech
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
prewiev 20 - About HR переглянути About HR Каталог
prewiev 12 - ProxyPics переглянути ProxyPics Візитка
prewiev - Nazar Kulchytskyy переглянути Nazar Kulchytskyy Корпоративний
eventis intro compressor 275x370 - Eventis Agency переглянути Eventis Agency Візитка
Розпочати розробку дизайну
Розкажіть про ваші вподобання
Блог
Всі статті
тут
22.05.2020
Сьогодні цілий світ живе в кількох вимірах одночасно, один з них - онлайн. Аплікації для знайомств,... Читати більше тут
30.04.2020
Ми розібралися, в чому полягає різниця між корпоративним сайтом та візиткою. Але це не всі види... Читати більше тут
24.04.2020
Ми з вами поговорили на тему, що сайт можливо створити для будь-якої ідеї. Якщо ретельно... Читати більше тут
16.04.2020
А ви чули? В зв’язку з пандемією з'явилися нові онлайн-ресурси для розваг та спілкування –... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів