Дизайн сайту-візитки

Web дизайн сайту-візитки визначає, яким буде перше враження потенційного клієнта від комунікації з компанією в інтернеті. Такий дизайн розробляється на основі результатів аналізу психологічних характеристик аудиторії та специфіки компанії.

При розробці дизайну для сайту-візитки ми враховуємо інтереси, смаки та вподобання аудиторії, особливості конкретного виду бізнесу та ніші компанії. В результаті клієнт отримує унікальне веб рішення для сайту, що має високу ефективність та презентує аудиторії компанію у найбільш вигідному світлі.

ДЛЯ КОГО

Сайт-візитка реалізує цілі бізнесу будь-якого масштабу: від невеликих компаній до міжнародних корпорацій з багатьма представництвами. Універсальність формату даного сайту дає можливість створити оригінальне дизайн-рішення для ефективної презентації організації з урахуванням специфіки ніші.

ЧОМУ САЙТ-ВІЗИТКА

Такий сайт вирішує прості завдання бізнесу найбільш швидким та доступним способом. Завдяки простій структурі, розробка дизайну для сайту-візитки займає від 2 до 4 тижнів, а його верстка і впровадження в розробку є одним з найпростіших серед усіх інших видів ресурсів.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ

В залежності від цілей компанії, створюємо дизайн сайту візитки для презентації, залучення нових клієнтів, підвищення лояльності та створення позитивного іміджу. Крім того, реалізуємо функції прямої комунікації бренду з аудиторією за допомогою спеціальних інструментів, а також збору контактних даних та відгуків користувачів.

Готові створити сайт-візитку з унікальним дизайном? Познайомте нас зі своїм проектом.
Етапи розробки
Зустріч

Знайомимося з вашим проектом, обговорюємо особливості реалізації дизайн-рішення та ваші вподобання. Визначаємо основні завдання для сайту та встановлюємо конкретні цілі. Знаходимо найбільш прийнятні шляхи досягнення поставлених завдань.

ТЗ

Формуємо список і затверджуємо всі етапи виконання робіт, а також обсяги та строки здачі проекту. Підписуємо договір на надання послуг, що гарантує виконання вимог та зобов’язань перед клієнтом. Передаємо ТЗ в роботу дизайнерам.

Дизайн

Розробляємо декілька чорнових варіантів макетів сайту-візитки. Презентуємо кожний варіант, розкриваємо концепцію клієнту. Затверджуємо і запускаємо в повноцінну розробку найкращий варіант.

Правки

Тестуємо розроблений дизайн сайту для бізнесу і його окремі елементи, удосконалюємо прототип. Висилаємо клієнтові на затвердження, якщо необхідно, вносимо правки й корективи. Проводимо тестування готового проекту. Вдосконалюємо до найкращого результату.

Затвердження

Перевіряємо прототип на предмет дотримання всіх прописаних у ТЗ умов і вимог. Обговорюємо результати й можливості ефективного впровадження дизайну в функціональну систему сайту візитки.

Здача дизайну

Передаємо усі файли макету, технічну і проектну документацію. Надаємо рекомендації для подальшої верстки та розробки. Клієнт затверджує роботу фактом оплати послуг згідно з умовами договору.

Дизайн сайту-візитки від IT-Kitchen

Адаптивність

Розробляємо прототипи двох версій сайту: повноекранної та адаптивної. Розробка адаптивного дизайну дозволяє якісно відображати сторінку ресурсу на екранах будь-яких розмірів. Завдяки адаптивності

дизайну, сайтом зручно користуватися як на стаціонарному ПК, так і на невеликому екрані смартфону. Зручний користувацький досвід сприяє підвищенню позицій сайту в пошукових системах.

Елементи Call to Action

Потужні елементи заклику до дії здатні підвищити ефективність сайту в декілька разів. Ми використовуємо спеціальні технології створення таких елементів, які якнайкраще привертатимуть увагу й спонукатимуть потенційних клієнтів до здійснення цільової дії.

Розробляємо унікальний дизайн таких видів Call to Action, як кнопки, банери, вспливаючі вікна, онлайн-повідомлення тощо. Створюємо ненав’язливі рішення, що захоплюють увагу в правильний момент — коли користувач готовий здійснити відповідний крок.

Юзабіліті

Зручність, простота й зрозуміле на інтуїтивному рівні користування сайтом — основні критерії юзабіліті, які ми реалізуємо при розробці сайту-візитки. Впровадження даних критеріїв передбачає вивчення психологічних характеристик аудиторії,

врахування особливостей ніші, а також проведення декількох етапів тестування інтерфейсу сайту. В результаті клієнт отримує дизайн ресурсу, функції якого реалізовані найбільш простим з усіх можливих способів.

Емоції

Щоб створити позитивний імідж і викликати в аудиторії відповідні асоціації, ми використовуємо модель AIDA. Дана технологія передбачає створення такого прототипу сайту, який привертає увагу, викликає інтерес,

формує бажання та спонукає до здійснення користувачем цільової дії. Завдяки використанню потужних емоційних тригерів, дизайнери реалізують будь-які бізнес-цілі компанії.

Простота

Чим простіший у використанні сайт, тим вищі показники його маркетингової ефективності. Лаконічна структура сайту-візитки характеризується зручністю використання та зрозумілим функціоналом. Ми створюємо

прототип, який максимально спрощує роботу з сайтом та полегшує сприйняття інформації. Проведення декількох етапів тестування дозволяють нам проектувати унікальні структурні рішення з простим інтерфейсом.

Колір

Для створення емоційного стану та позитивного відношення аудиторії до бренду важливо обрати правильні кольорові рішення кожного елементу. Ми обираємо кольорову гамму ресурсу в залежності від вподобань

та характеристик аудиторії, а також особливостей діяльності компанії. Крім того, при розробці дизайну враховуємо параметри наявних корпоративних елементів та цільове призначення ресурсу.

Тренди

Стежимо за новими розробками у світі веб-дизайну, постійно впроваджуємо нові технології та передові підходи розробки різних форматів сайтів. Завдяки постійному розвитку навичок, наші дизайнери здатні створювати

найсучасніші з доступних на ринку рішень. Перед розробкою прототипу ми детально аналізуємо ринок і конкурентне середовище компанії, щоб створити ресурс, який яскраво виділить фірму на фоні сайтів конкурентів.

Технології
Готові запустити розробку дизайну? Розкажіть про ваші вподобання.
Блог
Всі статті
тут
07.12.2018
При створенні онлайн бізнесу чи, переносячи його з офлайн, люди часто задаються питаннями: “Як... Читати більше тут
28.11.2018
SMM просування на вершині популярності. В соціальних мережах продають товари та послуги, кличуть... Читати більше тут
22.11.2018
Лендінг - один із найпотужніших інструментів інтернет-маркетингу. Це односторінковий сайт, який... Читати більше тут
10.10.2018
Веб-дизайн поєднує багато галузей знань, які впливають на те, наскільки добре цільова аудиторія... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game