Дизайн унікального сайту

Дизайн унікального сайту передбачає створення прототипу сайту зі складною багаторівневою структурою та індивідуальним інтерфейсом. Якщо вам необхідно створити макет для таких проектів, як високонавантажений ресурс, маркетплейс, онлайн-сервіс з функціями бази даних чи будь-який інший IT-стартап, ми готові запропонувати найкраще рішення. Перед проектуванням макету ми проводимо комплексний аналіз, визначаємо основний фокус інтересів аудиторії та враховуємо всі особливості конкретного проекту для створення максимально ефективного прототипу.

 

 

ДЛЯ КОГО

Дизайн унікального сайту створюється у випадках, коли проект має специфічні цілі та унікальну систему функціонування. Як правило, він необхідний для проектів у сферах IT-розробок, блокчейн-сервісів, онлайн-додатків і т. д. Для проектів зі складною структурою розділів і сторінок, унікальний прототип стане найкращим рішенням.

ЧОМУ

Створюємо сучасні дизайни з необмеженими технічними можливостями для унікальних проектів. Будь-яка ідея буде реалізована у прототипі зі зручним інтерфейсом, адаптивною версткою та зрозумілою навігації. Незалежно від складності, ми розробляємо стильний і комфортний у користуванні вебсайт, який дасть змогу взаємодіяти з сервісом на інтуїтивному рівні.

Дізнайтеся більше про можливості створення дизайну
Заповніть форму та познайомте нас зі своїм проектом
Процес та складові
Зустріч

Знайомимося з вашим проектом, обговорюємо особливості та ваші вподобання. Визначаємо основні завдання та встановлюємо конкретні цілі. Знаходимо найбільш прийнятні шляхи досягнення поставлених завдань.

Складаємо ТЗ

Формуємо список і затверджуємо всі етапи виконання робіт, а також обсяги та строки здачі проекту. Підписуємо договір на надання послуг, що гарантує виконання вимог та зобов’язань перед клієнтом.

Створюємо дизайн

Розробляємо декілька чорнових варіантів макетів. Презентуємо кожний варіант, розкриваємо концепцію клієнту. Затверджуємо і запускаємо в повноцінну розробку найкращий варіант.

Вносимо правки

Вносимо зміни в окремі елементи, удосконалюємо прототип. Висилаємо клієнтові на затвердження, якщо необхідно, вносимо правки й корективи. Тестуємо прототип.

Затверджуємо

Ще раз перевіряємо прототип на предмет дотримання всіх прописаних у ТЗ умов і вимог. Обговорюємо результати й можливості ефективного впровадження макету в функціональну систему сайту.

Здаємо проект

Передаємо усі файли – технічну і проектну документацію. Надаємо рекомендації для подальшої верстки та розробки. Клієнт затверджує роботу фактом оплати послуг згідно з умовами договору.

Дизайн унікального сайту від IT-Kitchen

Тренди

Стежимо за новими веб розробками, постійно впроваджуємо нові технології та передові підходи розробки різних форматів сайтів. Завдяки постійному розвитку навичок, наші дизайнери здатні створювати

найсучасніші з доступних на ринку рішень. Перед розробкою прототипу ми детально аналізуємо ринок і конкурентне середовище компанії, щоб створити ресурс, який яскраво виділить фірму на фоні конкурентів.

Колір

Для створення емоційного стану та позитивного відношення аудиторії до бренду важливо обрати правильні кольорові рішення кожного елементу. Ми обираємо кольорову гамму ресурсу в залежності від вподобань

та характеристик аудиторії, а також особливостей діяльності компанії. Крім того, при розробці web дизайну враховуємо параметри наявних корпоративних елементів та цільове призначення ресурсу.

Простота

Чим простіший у використанні сайт, тим вищі показники його маркетингової ефективності. Лаконічна структура характеризується зручністю використання та зрозумілим функціоналом. Ми створюємо прототип, який

максимально спрощує роботу з ресурсом та полегшує сприйняття інформації. Проведення декількох етапів тестування дозволяють нам проектувати унікальні структурні рішення з простим інтерфейсом.

Емоції

Щоб створити позитивний імідж і викликати в аудиторії відповідні асоціації, ми використовуємо модель AIDA. Дана технологія передбачає створення такого прототипу, який привертає увагу, викликає інтерес,

формує бажання та спонукає до здійснення користувачем цільової дії. Завдяки використанню потужних емоційних тригерів, дизайнери реалізують будь-які бізнес-цілі компанії.

Юзабіліті

Зручність, простота й зрозуміле на інтуїтивному рівні користування — основні критерії юзабіліті, які ми реалізуємо при розробці макету. Впровадження даних критеріїв передбачає вивчення психологічних характеристик аудиторії,

врахування особливостей ніші, а також проведення декількох етапів тестування інтерфейсу. В результаті клієнт отримує ресурс, функції якого реалізовані найбільш простим з усіх можливих способів.

Елементи Call to Action

Потужні елементи заклику до дії здатні підвищити ефективність сайту в декілька разів. Ми використовуємо спеціальні технології створення таких елементів, які якнайкраще привертатимуть увагу й спонукатимуть потенційних клієнтів до здійснення цільової дії.

Розробляємо такі ефективні елементи Call to Action, як кнопки, банери, вспливаючі вікна, онлайн-повідомлення тощо. Створюємо ненав’язливі рішення, що захоплюють увагу в правильний момент — коли користувач готовий здійснити відповідний крок.

Адаптивність

Розробляємо прототипи двох версій сайту: повноекранної та адаптивної. Розробка адаптивної версії дозволяє якісно відображати сторінку ресурсу на екранах будь-яких розмірів. Завдяки адаптивності, сайтом

зручно користуватися як на стаціонарному ПК, так і на невеликому екрані смартфону. Зручний користувацький досвід сприяє підвищенню позицій сайту в пошукових системах.

Технології розробки
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
переглянути Gora Каталог
переглянути PropPush Каталог
переглянути Oksana Mukha Каталог
переглянути Nattex Магазин
Замовте розробку унікального дизайну прямо зараз
Заповніть форму та познайомте нас зі своїм проектом
Блог
Всі статті
тут
23.09.2019
З метою залучення максимальної кількості користувачів інтернету, будь-який створений і... Читати більше тут
13.09.2019
Вже давно інтернет із засобу розваги перетворився в спосіб заробляти гроші. Керівники майже всіх... Читати більше тут
21.08.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
21.08.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів