Верстка дизайну сайтів

Верстка дизайну сайтів— це створення веб-сторінки з прототипу сайту за допомогою технологій програмування.

Ми створюємо верстку дизайну для будь-яких сайтів, створених нашими дизайнерами чи іншими виконавцями з урахуванням всіх важливих для правильної роботи сайту параметрів. Розробляємо верстку, яка на 100% відповідає вимогам дизайн-оригіналу. В результаті клієнт отримує набір файлів повністю готової для програмування верстки: з psd оригіналами макету, файлами html/css/scss та gulp для збірки front-end проекту, а також коментарями верстальника щодо технічних особливостей програмування сайту.

 

surface laptop mockup - Верстка дизайну

 

ДЛЯ КОГО

Верстка дизайну необхідна на етапі, коли прототип сайту вже створений і його необхідно оформити відповідно до вимог HTML. Верстка прототипу потрібна всім замовникам, які розробляють дизайн для будь-якого сайту з нуля: Landing Page, інтернет-магазину, корпоративного сайту, веб каталогу та інших.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ

Сучасний веб-ресурс з адаптивною версткою, код якого повністю оформлений відповідно до стандартів HTML та вимог пошукових систем. Сайт буде якісно відображатись на всіх видах пристроїв та у різноманітних браузерах. Ми створюємо веб-ресурси з правильним налаштуванням усіх прописаних в ТЗ вимог.

Замовити адаптивну верстку дизайну
Заповніть форму і ми запропонуємо оптимальну ціну та терміни
Етапи реалізації проекту
Аналіз макетів

Всі файли передаємо на тестування. Аналізуємо технічні особливості, правильність структури та кросбраузерні властивості макету. Якщо в файлах виявлені недоліки, наші фахівці нададуть рекомендації для досягнення необхідного результату.

Верстка

Складаємо технічне завдання, затверджуємо список вимог і необхідних робіт для впровадження дизайну. Розраховуємо вартість роботи й підписуємо договір. Передаємо ТЗ у розробку верстальнику.

Тестування

Тестуємо перший варіант на предмет адаптивності, коректного відображення веб-сайту й роботи елементів дизайну на різних пристроях. Висилаємо перший варіант клієнту. Якщо необхідно, вносимо правки.

Затвердження

Перевіряємо готові роботи на відповідність заявленим в ТЗ вимогам і стандартам. Якщо необхідно, допрацьовуємо сайт. Клієнт затверджує роботи фактом оплати згідно з прописаними в договорі умовами.

Здача шаблону

Передаємо замовнику всі файли з кодом та технічну документацію. Після того, як прототип зверстаний, його необхідно запрограмувати — для реалізації всіх функцій та створення внутрішньої системи керування. Надаємо консультації та пропозиції з розробки функціоналу.

Верстка дизайну сайтів від IT-Kitchen

Адаптивність

Створюємо дві версії сайту: повноекранну та адаптивну, завдяки чому дизайн та зручний інтерфейс ресурсу будуть однаково якісно відображатися на різних типах пристроїв. Створення адаптивної версії

сайту підвищує показники ефективності за рахунок зручності користування на будь-яких пристроях. Реалізуємо адаптивну версію для дизайну проектів будь-якої складності.

Структура

Створюємо структуровану, легку для читання та зрозумілу для програмування верстку. Розробляємо правильну семантичну структуру з осмисленим розташуванням фрагментів коду на сторінці, правильним використанням тегів,

зрозумілими назвами класів та ідентифікаторів. Оформлюємо код та структуру верстки відповідно до стандартів HTML, а також вимог пошукових систем, що значно полегшує подальшу роботу розробника.

Код

Наші верстальники готують верстку з чистим, акуратним і зрозумілим для читання та програмування кодом. Ми розробляємо веб-сторінку з валідним кодом, що відповідає стандартам W3C і проходить тест на спеціальній програмі — валідаторі. Крім того,

максимально оптимізуємо код верстки для збільшення швидкості сайту. Якщо надалі виникає необхідність ввести зміни, наші фахівці зможуть легко редагувати файли та створити верстку з введенням нових елементів та функціоналу.

Кросбраузерність

Верстаємо дизайн сайту, який однаково якісно відображатиметься на різних сучасних браузерах, таких як Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Egde, Opera, Orbitum, Internet Explorer тощо. При підготовці верстки сайту враховуємо

технічні особливості кожного з популярних браузерів для створення дизайну з максимально гнучкими параметрами відображення на різних платформах та високими показниками юзабіліті.

Технології розробки
acf - Development tech
wordpress - Development tech
woo - Development tech
sass - Development tech
realtimeboard - Development tech
php - Development tech
photoshop - Development tech
js - Development tech
jquery - Development tech
illustrator - Development tech
html - Development tech
gulp - Development tech
css - Development tech
bootstrap stack - Development tech
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
prewiev 16 - Oksana Mukha переглянути Oksana Mukha Каталог
prewiev 1 - Aquariums переглянути Aquariums Корпоративний
prewiev 3 - Fordel переглянути Fordel Лендінг
prewiev 9 - Nattex переглянути Nattex Магазин
Надішліть нам ТЗ і ми розрахуємо вартість робіт для вашого проекту
Заповніть форму та познайомте нас зі своїм проектом
Блог
Всі статті
тут
22.05.2020
Сьогодні цілий світ живе в кількох вимірах одночасно, один з них - онлайн. Аплікації для знайомств,... Читати більше тут
30.04.2020
Ми розібралися, в чому полягає різниця між корпоративним сайтом та візиткою. Але це не всі види... Читати більше тут
24.04.2020
Ми з вами поговорили на тему, що сайт можливо створити для будь-якої ідеї. Якщо ретельно... Читати більше тут
16.04.2020
А ви чули? В зв’язку з пандемією з'явилися нові онлайн-ресурси для розваг та спілкування –... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів