Дизайн веб-каталогу

Дизайн веб-каталогу дозволяє ефективно презентувати та просувати продукцію компанії. Дизайнери IT-Kitchen розробляють прототип сучасних веб-каталогів з широким вибором функціональних можливостей для пошуку, категоризації, відбору товарних позицій за фільтрами і т.д.

Ми маємо значний досвід у створенні каталогів зі складними структурами і сотнями тисяч найменувань товарів, тому готові розробити дизайн-рішення для проектів будь-якого масштабу. Web каталоги від IT-Kitchen відрізняються стильним оформленням та інтуїтивним інтерфейсом.

ДЛЯ КОГО

Дизайн сайту веб-каталогу — це вдале рішення для компаній та підприємств, які прагнуть розширити ринок збуту продукції. Це можуть бути офлайнові магазини, виробники спеціалізованих товарів (наприклад, обладнання); міжнародні компанії; фірми, які реалізують товари за індивідуальними замовленнями та ін.

ЧОМУ САЙТ-КАТАЛОГ

Сайт веб-каталогу — це зручна в управлінні, автоматична система презентації повного продуктового асортименту, яка цілодобово працює на компанію. Ми розробляємо прототип сайту, в якому користувач з легкістю шукає необхідний товар й отримує відповіді на всі свої запитання. Вам залишається лише прийняти готове замовлення.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ

Дизайн веб-каталогу виконує функції онлайн-вітрини: рекламує товари для аудиторії з будь-якої країни світу, збільшуючи обсяги продажів та лояльність наявних клієнтів. Крім того, ми можемо створити форми для збору контактів, а також відгуків і коментарів для існуючих та потенційних клієнтів.

Не знаєте з чого почати? Заповніть бриф і ми запропонуємо оптимальне рішення для вашого проекту.
Процес та складові
Зустріч

Знайомимося з вашим проектом, обговорюємо особливості його реалізації та ваші вподобання. Визначаємо основні завдання та встановлюємо конкретні цілі. Знаходимо найбільш прийнятні шляхи досягнення поставлених завдань.

ТЗ

Формуємо список і затверджуємо всі етапи виконання робіт, а також обсяги та строки здачі проекту. Підписуємо договір на надання послуг, що гарантує виконання вимог та зобов’язань перед клієнтом. Передаємо ТЗ в роботу дизайнерам.

Дизайн

Розробляємо декілька чорнових варіантів макетів каталогу товарів. Презентуємо кожний варіант, розкриваємо концепцію макету клієнту. Затверджуємо і запускаємо в повноцінну розробку найкращий варіант.

Правки

Тестуємо окремі елементи, удосконалюємо прототип. Висилаємо клієнтові на затвердження, якщо необхідно, вносимо правки й корективи. Тестуємо прототип. 

Затвердження

Ще раз перевіряємо прототип на предмет дотримання всіх прописаних у ТЗ умов і вимог. Обговорюємо результати й можливості ефективного впровадження макету в функціональну систему сайту.

Здача проекту

Передаємо усі файли – технічну і проектну документацію. Надаємо рекомендації для подальшої верстки та розробки. Клієнт затверджує роботу фактом оплати послуг згідно з умовами договору.

Дизайн веб-каталогу від IT-Kitchen

Адаптивність

Адаптивність до мобільних пристроїв допомагає користувачу зручно переглядати сторінки ресурсу незалежно від того, яким пристроєм він користується. У свою

чергу, пошукові системи теж високо цінують адаптивні сайти – вони завжди охоплюють кращі позиції у видачі пошуку.

Юзабіліті

Зручне та зрозуміле користування, інтуїтивна навігація по сторінках – ось запорука тривалого перебування відвідувачів на сторінках сайту, хороша взаємодія із ними. Ми

розробляємо саме такі дизайнерські рішення, які максимально задовольняють потреби користувачів у зрозумілому користуванні сайтом.

Елементи Call to Action

Кнопки, спливаючі віконця, форми зворотнього зв’язку, повідомлення чат-бота – це ті елементи, які допомагають компанії зібрати максимум інформації про свою аудиторію, взаємодіяти з нею. Враховуючи

особливості вашого бізнесу, ми створимо саме такі елементи для каталогу товарів, які будуть максимально ефективними у індивідуальному випадку.

Простота

Дизайнери розробляють інтерфейс, що дозволяє користувачеві досягти своїх цілей найбільш простим і зручним способом. Дизайн онлайн каталогу виконує роль інструмента, за допомогою якого користувач реалізує цільові дії та взаємодіє з брендом.

Від того, наскільки така взаємодія буде зручною та простою у використанні, залежить маркетингова ефективність веб-каталогу. Тому наші дизайнери створюють інтерфейс на основі результатів тестування та характеристик аудиторії ресурсу.

Емоції

Дизайн веб-каталогу створюється за технологією AIDA. Ми використовуємо спеціальні інструменти, які захоплюють увагу, викликають інтерес, створюють в аудиторії бажання та спонукають до дії. Щоб створити емоційний посил сайту-каталогу,

підбираємо відповідну кольорову гамму, розробляємо унікальні візуальні образи та найбільш результативні форми захвату. Прототип, який залучає емоції аудиторії, підвищує ефективність веб-сторінки в кілька разів.

Тренди

Регулярно відстежуємо нові формати та технології створення прототипів для веб-каталогу, що дозволяє нам пропонувати найсучасніші прийоми захвату уваги користувача. Створюємо прототипи з використанням передових технологій та

світових трендів — такий сайт яскраво виділяє компанію на фоні конкурентів, а користувач запам’ятовує його з першого візиту. Ми завжди використовуємо індивідуальні та нестандартні рішення для реалізації поставлених завдань.

Технології
Давайте розробимо ефективне рішення для продажу вашої продукції.
Блог
Всі статті
тут
24.07.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game