Дизайн веб-каталогу

Дизайн веб-каталогу дозволяє ефективно презентувати та просувати продукцію компанії. Дизайнери IT-Kitchen розробляють прототип сучасних веб-каталогів з широким вибором функціональних можливостей для пошуку, категоризації, відбору товарних позицій за фільтрами і т.д. Ми маємо значний досвід у створенні каталогів зі складними структурами, тому готові розробити дизайн-рішення для проектів будь-якого масштабу. Web каталоги від IT-Kitchen відрізняються стильним оформленням та інтуїтивним інтерфейсом.

 

web catalog - Дизайн веб-каталогу

 

ДЛЯ КОГО

Дизайн сайту веб-каталогу — це вдале рішення для компаній та підприємств, які прагнуть розширити ринок збуту продукції. Це можуть бути офлайнові магазини, виробники спеціалізованих товарів (наприклад, обладнання); міжнародні компанії; фірми, які реалізують товари за індивідуальними замовленнями та ін.

ЧОМУ САЙТ-КАТАЛОГ

Сайт веб-каталогу — це зручна в управлінні, автоматична система презентації повного продуктового асортименту, яка цілодобово працює на компанію. Ми розробляємо прототип сайту, в якому користувач з легкістю шукає необхідний товар й отримує відповіді на всі свої запитання. Вам залишається лише прийняти замовлення.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ

Дизайн веб-каталогу виконує функції онлайн-вітрини: рекламує товари для аудиторії з будь-якої країни світу, збільшуючи обсяги продажів та лояльність наявних клієнтів. Крім того, ми можемо створити форми для збору контактів, а також відгуків і коментарів для існуючих та потенційних клієнтів.

Не знаєте з чого почати?
Заповніть форму і ми запропонуємо оптимальне рішення для вашого проекту
Етапи реалізації проекту
Зустріч

Знайомимося з вашим проектом, обговорюємо особливості та ваші вподобання. Визначаємо основні завдання та встановлюємо конкретні цілі. Знаходимо найбільш прийнятні шляхи досягнення поставлених завдань.

Складаємо ТЗ

Формуємо список і затверджуємо всі етапи виконання робіт, а також обсяги та строки здачі проекту. Підписуємо договір на надання послуг, що гарантує виконання вимог та зобов’язань перед клієнтом.

Створюємо дизайн

Розробляємо декілька чорнових варіантів макетів. Презентуємо кожний варіант, розкриваємо концепцію клієнту. Затверджуємо і запускаємо в повноцінну розробку найкращий варіант.

Вносимо правки

Вносимо зміни в його окремі елементи, удосконалюємо прототип. Висилаємо клієнтові на затвердження, якщо необхідно, вносимо правки й корективи. Тестуємо прототип.

Затверджуємо

Ще раз перевіряємо прототип на предмет дотримання всіх прописаних у ТЗ умов і вимог. Обговорюємо результати й можливості ефективного впровадження макету в функціональну систему сайту.

Здаємо проект

Передаємо усі файли – технічну і проектну документацію. Надаємо рекомендації для подальшої верстки та розробки. Клієнт затверджує роботу фактом оплати послуг згідно з умовами договору.

Дизайн веб-каталогу від IT-Kitchen

Адаптивність

Адаптивність до мобільних пристроїв допомагає користувачу зручно переглядати сторінки ресурсу незалежно від того, яким пристроєм він користується. У свою

чергу, пошукові системи теж високо цінують адаптивні сайти – вони завжди охоплюють кращі позиції у видачі пошуку.

Юзабіліті

Зручне та зрозуміле користування, інтуїтивна навігація по сторінках – ось запорука тривалого перебування відвідувачів на сторінках сайту, хороша взаємодія із ними. Ми

розробляємо саме такі дизайнерські рішення, які максимально задовольняють потреби користувачів у зрозумілому користуванні сайтом.

Елементи Call to Action

Кнопки, спливаючі віконця, форми зворотнього зв’язку, повідомлення чат-бота – це ті елементи, які допомагають компанії зібрати максимум інформації про свою аудиторію, взаємодіяти з нею. Враховуючи

особливості вашого бізнесу, ми створимо саме такі елементи для каталогу товарів, які будуть максимально ефективними у індивідуальному випадку.

Простота

Дизайнери розробляють інтерфейс, що дозволяє користувачеві досягти своїх цілей найбільш простим і зручним способом. Дизайн онлайн каталогу виконує роль інструмента, за допомогою якого користувач реалізує цільові дії та взаємодіє з брендом.

Від того, наскільки така взаємодія буде зручною та простою у використанні, залежить маркетингова ефективність веб-каталогу. Тому наші дизайнери створюють інтерфейс на основі результатів тестування та характеристик аудиторії ресурсу.

Емоції

Дизайн веб-каталогу створюється за технологією AIDA. Ми використовуємо спеціальні інструменти, які захоплюють увагу, викликають інтерес, створюють в аудиторії бажання та спонукають до дії. Щоб створити емоційний посил сайту-каталогу,

підбираємо відповідну кольорову гамму, розробляємо унікальні візуальні образи та найбільш результативні форми захвату. Прототип, який залучає емоції аудиторії, підвищує ефективність веб-сторінки в кілька разів.

Тренди

Регулярно відстежуємо нові формати та технології створення прототипів для веб-каталогу, що дозволяє нам пропонувати найсучасніші прийоми захвату уваги користувача. Створюємо прототипи з використанням передових технологій та

світових трендів — такий сайт яскраво виділяє компанію на фоні конкурентів, а користувач запам’ятовує його з першого візиту. Ми завжди використовуємо індивідуальні та нестандартні рішення для реалізації поставлених завдань.

Технології розробки
acf - Development tech
wordpress - Development tech
woo - Development tech
sass - Development tech
realtimeboard - Development tech
php - Development tech
photoshop - Development tech
js - Development tech
jquery - Development tech
illustrator - Development tech
html - Development tech
gulp - Development tech
css - Development tech
bootstrap stack - Development tech
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
prewiev 16 - Oksana Mukha переглянути Oksana Mukha Каталог
prewiev 10 - ТЦ Три Слони переглянути ТЦ Три Слони Каталог
prewiev 5 - Gora переглянути Gora Каталог
prewiev 21 - Mebus переглянути Mebus Каталог
Давайте розробимо ефективне рішення для продажу вашої продукції
Заповніть форму та познайомте нас зі своїм проектом
Блог
Всі статті
тут
22.05.2020
Сьогодні цілий світ живе в кількох вимірах одночасно, один з них - онлайн. Аплікації для знайомств,... Читати більше тут
30.04.2020
Ми розібралися, в чому полягає різниця між корпоративним сайтом та візиткою. Але це не всі види... Читати більше тут
24.04.2020
Ми з вами поговорили на тему, що сайт можливо створити для будь-якої ідеї. Якщо ретельно... Читати більше тут
16.04.2020
А ви чули? В зв’язку з пандемією з'явилися нові онлайн-ресурси для розваг та спілкування –... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів