Контекстна реклама

Контекстна реклама є обов’язковою складовою будь-якої дієвої стратегії інтернет-маркетингу. З допомогою контекстних оголошень зацікавлена аудиторія знаходить ваш ресурс на перших позиціях пошукової видачі серед конкурентів.

Фахівці IT Kitchen мають великий досвід створення, налаштування та ведення ефективних кампаній реклами в Інтернеті – Google Ads (Adwords) та Яндекс.Директ. Ми використовуємо авторські стратегії реклами онлайн та весь спектр сучасних інструментів для досягнення поставлених цілей реклами. Крім того, ми маємо значний досвід в оптимізації витрат на digital рекламу, розподіляємо бюджет клієнта з максимальною ефективністю.

Дізнайтеся вартість контекстної реклами для вашого сайту
Для кого

Контекстна реклама вирішує бізнес-завдання для компаній різних масштабів у будь-якій сфері. Якщо ваша аудиторія присутня в Інтернеті (а таких підприємств 98%), вам необхідна реклама в в Google. Це можуть бути міжнародні корпорації, виробники, підприємства та організації сфери послуг тощо.

Переваги Google реклами

  • Рекламні оголошення показуються лише зацікавленим користувачам в потрібній геолокації.
  • Оплата за результат — перехід на сайт (або показ оголошення для банерної реклами).
  • Змінювати будь-які параметри рекламної кампанії можна в будь-який час, в режимі онлайн.
  • Точна звітність за показниками ефективності та бюджетним витратам.

Готові замовити контекстну рекламу? Розкажіть нам про свої цілі.

Процес та складові налаштування

Обробка запиту

Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте нам. Наш менеджер відповість на ваш запит протягом дня та запросить інформацію про проект. На цьому етапі ми знайомимося й визначаємо загальний напрямок роботи.

Визначаємо цілі

Переходимо до конкретного планування дій: визначаємо цілі рекламної кампанії та обсяг робіт. Обговорюємо всі деталі та особливості проекту, етапи та бажані строки виконання.

Планування

Погоджуємо план робіт з виконавцями. Створюємо й узгоджуємо медіаплан. Остаточно визначаємо послідовність дій та строки здачі кожного етапу робіт з урахуванням побажань клієнта. Запускаємо проект в розробку.

Запускаємо кампанію

Створюємо, налаштовуємо і запускаємо рекламні кампанії згідно з вказаними в технічному завданні параметрами. Тестуємо й оптимізуємо рекламні оголошення для досягнення максимального результату.

Звітність

Надаємо звіти з переліком проведених робіт, а також звіти ефективності створеної рекламної кампанії. Надаємо результати аналізу статистики та прогнози на майбутній період. Звіряємо звіти з запланованими показниками.

Складові контекстної реклами від IT-Kitchen

Регулювання ставок

Ми вручну регулюємо й оптимізуємо ставки, щоб отримати оптимальну кількість кліків за мінімально можливою ціною. Обираємо найбільш ефективні запити та грамотно розподіляємо бюджет Google реклами. 

При регулюванні забезпечуємо максимальне охоплення цільової аудиторії. Ви отримуєте найбільш вигідну позицію на ринку серед конкурентів за критеріями ціни, охоплення та позиції в пошуковій видачі.

Точне націлювання

Чітко формулюємо характеристики цільових сегментів аудиторії та створюємо рекламні оголошення для кожного з них. Враховуємо не лише соціально-демографічні характеристики, але й поведінку та інтереси аудиторії.

Ми використовуємо усі доступні інструменти й функціонал сервісів Google Adwords і Яндекс Директ для створення максимально релевантної вибірки. Ваші оголошення побачать тільки потенційні клієнти.

Семантика

В залежності від цілей та цільової аудиторії рекламної кампанії, ретельно підбираємо найбільш ефективні пошукові запити. Вивчаємо статистику кожного запиту по вибраній геолокації та створюємо прогноз його 

ефективності для новоствореної кампанії. Особливу увагу акцентуємо на запитах, що продають. Крім того, усуваємо можливість витрати бюджету на нецільові запити шляхом встановлення списку мінус-слів.

Помітні оголошення

Спеціалісти з контекстної реклами IT-Kitchen мають великий досвід у створенні яскравих оголошень, що привертають увагу цільової аудиторії. Для кожного рекламного повідомлення ми розробляємо кілька варіантів й визначаємо

найбільш ефективний шляхом тестування та встановлення вподобань вашої аудиторії. Такі оголошення будуть помітно виділятися на фоні пропозицій конкурентів та матимуть високі показники ефективності.

Звітність

Наші фахівці регулярно надають звіти з усіх показників ефективності контекстної кампанії: об’ємів трафіку, конверсій, досягнення цілей, вартості одного кліку тощо. Ми систематично аналізуємо дані й на основі результатів аналізу 

вдосконалюємо та оптимізуємо параметри для досягнення кращих показників в межах визначеного бюджету. Клієнт може в будь-який момент отримати звітність за минулий період.

Підтримка

Надаємо повну інформаційну та технічну підтримку з будь-яких питань, що стосуються кампаній в Google Adwords і Яндекс Директ. Якщо у вас виникли проблеми з запуском реклами в Інтернеті, або наявна кампанія не приносить бажаного 

результату, ви можете звернутися до наших фахівців за допомогою. Ми проведемо аудит рекламної кампанії та надамо рекомендації по виправленню помилок. Спеціалісти IT Kitchen налаштують показ оголошень контекстної реклами будь-якої складності.

Технології
Час заявити про себе та випередити конкурентів! Заповніть бриф зараз і ми сформуємо для вас вигідну пропозицію.
Блог
Всі статті
тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
17.01.2019
Зміст Як інтернет-маркетинг може допомогти Вашому бізнесу Що саме потрібно робити для... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game