Контекстна реклама

Контекстна реклама є обов’язковою складовою будь-якої дієвої стратегії інтернет-маркетингу. З допомогою контекстних оголошень зацікавлена аудиторія знаходить ваш ресурс на перших позиціях пошукової видачі серед конкурентів.

Фахівці IT Kitchen мають великий досвід створення, налаштування та ведення ефективних кампаній реклами в Інтернеті – Google Ads (Adwords). Ми використовуємо авторські стратегії реклами онлайн та весь спектр сучасних інструментів для досягнення поставлених цілей реклами. Крім того, ми маємо значний досвід в оптимізації витрат на digital рекламу, розподіляємо бюджет клієнта з максимальною ефективністю.

 

surface laptop mockup - Контекстна реклама

 

Контекстна реклама вирішує бізнес-завдання для компаній різних масштабів у будь-якій сфері. Якщо ваша аудиторія присутня в Інтернеті (а таких підприємств 98%), вам необхідна реклама в в Google. Це можуть бути міжнародні корпорації, виробники, підприємства та організації сфери послуг тощо.

Інші типи реклами в Інтернеті, з якими ми працюємо

  • банерна реклама – показ банерів на тематичних сайтах;
  • відео-реклама (на Youtube та інших сайтах) – показ відеороликів;

 

  • ремаркетинг (підходить для усіх типів) – показ реклами користувачам, які вже відвідували ваш сайт для того, щоб повернути їх та підштовхнути до купівлі (чи іншої конверсії).

 

Переваги Google реклами

  • Рекламні оголошення показуються лише зацікавленим користувачам в потрібній геолокації.
  • Оплата за результат — перехід на сайт (або показ оголошення для банерної реклами).

  • Змінювати будь-які параметри рекламної кампанії можна в будь-який час, в режимі онлайн.
  • Точна звітність за показниками ефективності та бюджетним витратам.
Замовити налаштування контекстної реклами
Розкажіть нам про свої цілі

Процес та складові налаштування контекстної реклами

Обробка запиту

Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте нам. Наш менеджер відповість на ваш запит протягом дня та запросить інформацію про проект. На цьому етапі ми знайомимося й визначаємо загальний напрямок роботи.

Визначаємо цілі...

Переходимо до конкретного планування дій, визначаємо цілі рекламної кампанії та обсяг робіт. Обговорюємо всі деталі та особливості проекту, етапи та бажані строки виконання.

Планування реклами в...

Погоджуємо план робіт з виконавцями. Створюємо й узгоджуємо медіаплан. Остаточно визначаємо послідовність дій та строки здачі кожного етапу робіт з урахуванням побажань клієнта. Запускаємо проект в розробку.

Запускаємо кампанію

Створюємо, налаштовуємо і запускаємо рекламні кампанії згідно з вказаними в технічному завданні параметрами. Тестуємо й оптимізуємо рекламні оголошення для досягнення максимального результату.

Звітність

Надаємо звіти з переліком проведених робіт, а також звіти ефективності створеної рекламної кампанії. Надаємо результати аналізу статистики та прогнози на майбутній період. Звіряємо звіти з запланованими показниками.

Складові контекстної реклами від IT-Kitchen

Регулювання ставок

Ми вручну регулюємо й оптимізуємо ставки, щоб отримати оптимальну кількість кліків за мінімально можливою ціною. Обираємо найбільш ефективні запити та грамотно розподіляємо бюджет Google реклами. 

При регулюванні забезпечуємо максимальне охоплення цільової аудиторії. Ви отримуєте найбільш вигідну позицію на ринку серед конкурентів за критеріями ціни, охоплення та позиції в пошуковій видачі.

Точне націлювання

Чітко формулюємо характеристики цільових сегментів аудиторії та створюємо рекламні оголошення для кожного з них. Враховуємо не лише соціально-демографічні характеристики, але й поведінку та інтереси аудиторії.

Ми використовуємо усі доступні інструменти й функціонал сервісів Google Adwords і Яндекс Директ для створення максимально релевантної вибірки. Ваші оголошення побачать тільки потенційні клієнти.

Семантика

В залежності від цілей та цільової аудиторії рекламної кампанії, ретельно підбираємо найбільш ефективні пошукові запити. Вивчаємо статистику кожного запиту по вибраній геолокації та створюємо прогноз його 

ефективності для новоствореної кампанії. Особливу увагу акцентуємо на запитах, що продають. Крім того, усуваємо можливість витрати бюджету на нецільові запити шляхом встановлення списку мінус-слів.

Помітні оголошення

Спеціалісти з контекстної реклами IT-Kitchen мають великий досвід у створенні яскравих оголошень, що привертають увагу цільової аудиторії. Для кожного рекламного повідомлення ми розробляємо кілька варіантів й визначаємо

найбільш ефективний шляхом тестування та встановлення вподобань вашої аудиторії. Такі оголошення будуть помітно виділятися на фоні пропозицій конкурентів та матимуть високі показники ефективності.

Звітність

Наші фахівці регулярно надають звіти з усіх показників ефективності контекстної кампанії: об’ємів трафіку, конверсій, досягнення цілей, вартості одного кліку тощо. Ми систематично аналізуємо дані й на основі результатів аналізу 

вдосконалюємо та оптимізуємо параметри для досягнення кращих показників в межах визначеного бюджету. Клієнт може в будь-який момент отримати звітність за минулий період.

Підтримка

Надаємо повну інформаційну та технічну підтримку з будь-яких питань, що стосуються кампаній в Google Adwords. Якщо у вас виникли проблеми з запуском реклами в Інтернеті, або наявна кампанія не приносить бажаного 

результату, ви можете звернутися до наших фахівців за допомогою. Ми проведемо аудит рекламної кампанії та надамо рекомендації по виправленню помилок. Спеціалісти IT Kitchen налаштують показ оголошень контекстної реклами будь-якої складності.

Технології
ahrefs - Marketyng
check - Marketyng
fb - Marketyng
ga - Marketyng
gb - Marketyng
gsc - Marketyng
insta - Marketyng
keyword - Marketyng
pinterest - Marketyng
serp - Marketyng
youtube - Marketyng
Час заявити про себе та випередити конкурентів!
Заповніть бриф зараз і ми сформуємо для вас вигідну пропозицію
Блог
Всі статті
тут
22.05.2020
Сьогодні цілий світ живе в кількох вимірах одночасно, один з них - онлайн. Аплікації для знайомств,... Читати більше тут
30.04.2020
Ми розібралися, в чому полягає різниця між корпоративним сайтом та візиткою. Але це не всі види... Читати більше тут
24.04.2020
Ми з вами поговорили на тему, що сайт можливо створити для будь-якої ідеї. Якщо ретельно... Читати більше тут
16.04.2020
А ви чули? В зв’язку з пандемією з'явилися нові онлайн-ресурси для розваг та спілкування –... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів