Контент-маркетинг

Контент-маркетинг — це комплекс дій зі створення, розміщення та поширення корисного та цікавого для аудиторії контенту з ціллю захоплення уваги користувачів та стимулювання потенційних клієнтів до здійснення потрібних дій (надання контактних даних, купівлі товару/послуги, замовлення зворотнього дзвінку тощо).

Якісно створена стратегія контент-маркетингу працює на встановлення довготривалих відносин з клієнтом, завдяки чому досягається високий рівень довіри та лояльності аудиторії до бренду.

В нашому штаті працюють досвідчені маркетологи та автори, які розробляють унікальний візуальний контент під потреби бренду будь-якої сфери.

Навіщо вашому бізнесу контент-маркетинг

  • Для створення бази лояльних клієнтів.
  • Поширення контенту компанії вірусним способом.
  • Стимулювання до здійснення купівлі або інших цільових дій.

  • Збільшення охоплення аудиторії.
  • Створення позитивного експертного іміджу.
  • Встановлення довгострокових довірчих відносин з широким колом аудиторії.

Наші переваги

  • Створюємо якісний контент на основі аналізу вподобань конкретної аудиторії.
  • Забезпечуємо комплексне просування контенту для максимального охоплення цільових користувачів.

  • Над проектом працює команда досвідчених маркетологів і копірайтерів з великим досвідом просування проектів будь-якої складності.
  • Звітність на кожному етапі співпраці.
Замовити контент-стратегію для вашого проекту
Заповніть форму і ми запропонуємо найкраще рішення
Процес та складові
Знайомство

Ви заповнюєте бриф, залишаєте заявку або телефонуєте нам. Формулюєте запит і знайомите зі своїм проектом. Обговорюєте з нашим менеджером питання, які вас цікавлять, ми консультуємо вас з умов співпраці.

Визначаємо цілі

Далі переходимо до визначення конкретних дій. Формуємо і прописуємо мету, цілі, завдання та цільову аудиторію стратегії контент-маркетингу. Детально обговорюємо всі нюанси вашого бізнесу. Визначаємося з видами, обсягами робіт, прораховуємо вартість.

Планування

Прописуємо в деталях кожний етап і кроки виконання плану робіт, встановлюємо строки завершення для кожного етапу. Узгоджуємо план з виконавцями. Формуємо контент план з темами й прикладами контенту. Затверджуємо і приступаємо до виконання.

Запускаємо кампанію

Готуємо матеріали згідно з визначеним контент-планом та здійснюємо просування за допомогою комплексу інструментів. Ініціюємо комунікацію з аудиторією, залучаємо користувачів до обговорення та оцінки контенту.

Звітність

Готуємо та надаємо звітність по всім етапам виконання робіт, а також статистику показників ефективності стратегії. По завершенню роботи перевіряємо відповідність результатів поставленим в технічному завданні цілям.

Контент маркетинг від IT-Kitchen

Контент план

Створюємо чіткий контент-план, який визначає час, платформу, тематику, рубрику та ціль для кожної публікації. Таким чином клієнт може бачити повну картину обсягу, частоти та тематичного

напрямку контент-стратегії. Надалі контент-план з потреби можна легко оновлювати та редагувати (якщо, наприклад, у компанії з’явився важливий інформпривід для нової публікації).

Якісні матеріали

Наші автори детально досліджують, аналізують та вивчають аудиторію компанії, її вподобання, інтереси та «больові точки», щоб створювати контент, який попадає точно в ціль та стає цінним для користувачів. Крім того, ми враховуємо і диференціюємося від 

конкурентних стратегій контент-маркетингу для створення повністю унікального контенту та ексклюзивних матеріалів. Такий контент часто розповсюджується вірусним способом, що значно економить бюджет клієнта на просування.

Комплексне просування

Для того, аби максимально широке коло аудиторії побачили й звернули увагу на публікації компанії, ми використовуємо цілий комплекс інструментів, серед яких: реклама в соціальних мережах і блогах, партнерські публікації в інших 

спільнотах, згадування та відмітки популярних блогерів та лідерів думок тощо. Завдяки комплексному просуванню ми досягаємо великого охоплення серед цільової аудиторії бренду зі збереженням низької вартості одного контакту.

Контроль всіх процесів

Контролюємо якість виконання усіх робіт на кожному етапі: від створення контент-плану до просування публікацій та взаємодії з аудиторією. Кожен член команди, що бере участь в реалізації

стратегії, має власну зону відповідальності й звітує менеджеру проекту про виконану роботу. Ми систематично проводимо сесії контролю якості роботи всередині команди.

Прозора звітність

По закінченню роботи надаємо вичерпний звіт зі списком виконаних етапів реалізації стратегії. Крім того, регулярно звітуємо про стан показників ефективності контент-стратегії, на основі аналізу даних 

показників оптимізуємо наявний контент-план для досягнення кращих результатів. Клієнт може в будь-який момент запросити звіт про поточний стан роботи у свого персонального менеджера.

Технології
ahrefs - Marketyng
check - Marketyng
fb - Marketyng
ga - Marketyng
gb - Marketyng
gsc - Marketyng
insta - Marketyng
keyword - Marketyng
pinterest - Marketyng
serp - Marketyng
youtube - Marketyng
Готові запустити контент-стратегію для вашого ресурсу?
Розкажіть про свій проект і ми запропонуємо найкраще рішення
Блог
Всі статті
тут
22.05.2020
Сьогодні цілий світ живе в кількох вимірах одночасно, один з них - онлайн. Аплікації для знайомств,... Читати більше тут
30.04.2020
Ми розібралися, в чому полягає різниця між корпоративним сайтом та візиткою. Але це не всі види... Читати більше тут
24.04.2020
Ми з вами поговорили на тему, що сайт можливо створити для будь-якої ідеї. Якщо ретельно... Читати більше тут
16.04.2020
А ви чули? В зв’язку з пандемією з'явилися нові онлайн-ресурси для розваг та спілкування –... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів