SMM: просування в соціальних мережах

SMM — це один із нестандартних способів просування бізнесу в Інтернеті за допомогою соціальних мереж, форумів, веб-блогів і т. д. Повноцінна стратегія просування не може обійтись без SMM, оскільки на сьогодні понад 90% вашої аудиторії присутні в соціальних мережах.

SMM просування включає цілий комплекс дій та інструментів, які привертають увагу і зацікавлюють аудиторію: контент-стратегія, робота з коментарями і відгуками, пряме спілкування і заохочення, проведення акцій, розіграшів, реклама в соціальних мережах, співпраця з лідерами думок тощо. Ми пропонуємо комплексне SMM просування від досвідчених фахівців зі значним досвідом реалізації успішних проектів.

Навіщо вашому бізнесу SMM

  • Зацікавити потенційного клієнта своєю пропозицією.
  • Збільшити цільовий трафік сайту.
  • Підвищити лояльність потенційних та наявних клієнтів до бренду.
  • Отримати відгуки про продукт і компанію від аудиторії.
  • Перетворити потенційних клієнтів в покупців.
  • Стимулювати до повторних покупок.
  • Отримати клієнтів за соціальними рекомендаціями.
  • Створити додаткове джерело продажів.

Готові замовити просування в соціальних мережах? Розкажіть нам про свій проект.

Процес та складові

Знайомство

Знайомимося з вашим бізнесом і визначаємо напрямки роботи. Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте нам і формулюєте свій запит. Наш менеджер відповість на всі питання та розробить вигідну пропозицію під ваш запит.

Визначаємо цілі

Додаємо конкретики: визначаємо мету, стратегічні цілі й тактичні завдання, аудиторію рекламної кампанії. Обговорюємо етапи та необхідний для виконання завдань обсяг робіт. Розраховуємо вартість робіт і строки їх виконання.

Планування

Узгоджуємо план робіт з командою, обговорюємо усі деталі та особливості проекту. Розробляємо контент-план та медіаплан виходу рекламних оголошень, акцій та інших активностей. Остаточно затверджуємо порядок та строки виконання по кожному етапу.

Запускаємо кампанію

Приступаємо до роботи: створюємо бізнес-сторінки в соціальних мережах, підключаємо аналітику, проводимо активності із залучення аудиторії, розкручуємо сторінки компанії, підігріваємо інтерес, мотивуємо до дій.

Звітність

Надаємо детальні звіти по кожному етапу проведених робіт, а також статистичні дані щодо ефективності SMM стратегії. Аналізуємо дані звіту і якщо необхідно, оптимізуємо роботу для досягнення кращих результатів.

SMM від IT-Kitchen — це

Чіткий план дій

Створюємо контент-план та медіаплан на кілька місяців вперед з розрахунком бюджету та прогнозом показників ефективності кампаній (кліки, охоплення, конверсії, середня вартість 1 кліку та інші). Перед 

початком роботи обговорюємо і розробляємо поетапний план досягнення поставлених цілей, так що клієнт в процесі роботи має розуміння яке завдання і в який термін буде вирішено.

Комплексне просування

Для реалізації стратегії просування залучаємо комплекс сучасних інструментів, серед яких: контент-маркетинг, акції та розіграші, вплив на аудиторію через рекламу відомими особистостями, робота з негативом, пряме спілкування з аудиторією, пряма реклама в 

соціальних мережах, чат-боти в месенджерах, нативна реклама в соціальних мережах, спонсорські публікації тощо. Як показує практика, комплексне просування ресурсу в кілька разів ефективніше впливає на ріст онлайн-продажів.

Унікальний брендований контент

Контент-стратегія будується на основі результатів глибинного аналізу аудиторії, ринку, конкурентів компанії та поточних трендів на ринку. Ми створюємо унікальний та корисний контент на основі 

вподобань цільової аудиторії. Повністю брендуємо візуальне оформлення сторінок та внутрішнього контенту згідно з фірмовим стилем компанії для підвищення впізнаваності бренду.

Повний контроль якості робіт

Кожен член команди, який залучений до реалізації стратегії просування, має власну зону відповідальності й матеріально зацікавлений в дотриманні високого рівня якості виконання робіт. Менеджер проекту координує роботу в команді й

контролює відповідність виконаних робіт заявленим у технічному завданні вимогам. Після завершення кожного етапу, робота узгоджується з клієнтом. Так, контроль якості здійснюється відразу на кількох рівнях.

Прозора звітність

Клієнт може в будь-який момент запросити інформацію про поточний стан процесу роботи команди та отримати звітність зі списком усіх виконаних нами дій. Також ми регулярно надаємо звіти з ефективності 

стратегії просування в соціальних мережах. Постійний трекінг показників результативності дає нам змогу аналізувати й вдосконалювати стратегію просування для досягнення кращих результатів.

Технології
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
Час заявити про себе та випередити конкурентів! Заповніть бриф зараз і ми сформуємо для вас вигідну пропозицію.
Блог
Всі статті
тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
17.01.2019
Зміст Як інтернет-маркетинг може допомогти Вашому бізнесу Що саме потрібно робити для... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game