Створення інтернет-магазину

При розробці інтернет-магазину важливо враховувати цілий ряд аспектів, які в подальшому напряму впливатимуть на обсяги продажів.

Для створення інтернет-магазину з максимально можливими конверсіями, ми використовуємо системний підхід. Такий підхід означає інтеграцію зусиль інтернет-маркетологів, дизайнерів, програмістів, SEO-спеціалістів, які разом створюють повнофункціональний сайт для будь-якої ніші e-commerce.

Інтернет-магазин від IT-Kitchen — це зручна, надійна і багатофункціональна платформа для продажу товарів будь-яких об’ємів.

Ми створюємо проекти різноманітних масштабів: від невеликих магазинів на 1000 позицій до величезних порталів з мільйонами найменувань.

ДЛЯ КОГО

Інтернет-магазин стане ефективним рішенням для підприємств будь-якої ніші: офлайнового магазину, виробництв продукції, коли немає офлайн-магазину, для власників бренду або кількох брендів. Також ми розробляємо індивідуальні рішення для власників застарілих сайтів, що не приносять очікуваного прибутку і для тих, хто бажає створити новий бізнес.

ЧОМУ

Створення інтернет-магазину потребує значно нижчих витрат в порівнянні з відкриттям офлайнового магазину. Крім того, завдяки використанню інструментів інтернет-маркетингу досягається значне підвищення обсягів продажу. Вихід фірми на онлайн-ринок дає можливість реалізувати необмежену кількість товару для покупців з усього світу.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ

Інтернет-магазин дає можливість реалізувати товари із найнижчими витратами на збут і просування, розширити географію збуту та товарний асортимент, залучити нових покупців і збільшити обсяги продажу. Повна автоматизація процесу покупки дає можливість економити витрати на персонал. А системи обліку сайту збирають контакти та відгуки клієнтів.

Розкажіть про свій проект і ми розробимо для вас унікальне рішення.
Процес та складові
Зустріч

Знайомимося з вашим бізнесом, встановлюємо цілі, обговорюємо можливості та розробляємо стратегію.

ТЗ

Документальне оформлення домовленостей — створюємо перелік робіт, ставимо завдання дизайнерам та веб-розробникам. Остаточно затверджуємо етапи, обсяг робіт і строки здачі проекту.

Дизайн

Розробляємо чорнові макети, затверджуємо їх і запускаємо повноцінну розробку дизайн-рішення.

Розробка

Програмісти створюють першу версію сайту, налаштовують всі функції та інструменти. Тестуємо юзабіліті, функціонал і дизайн. Вдосконалюємо ресурс і усуваємо можливі недоліки. Запускаємо готовий сайт.

Тестування

Тестуємо усі елементи дизайну, систему управління, юзабіліті й функції сайту. Допрацьовуємо першу версію, усуваємо всі недоліки. Ще раз перевіряємо коректність роботи всіх процесів.

Здача проекту

Передаємо проект клієнту разом з усією технічною документацією. Якщо необхідно, проводимо інструктаж з технічних питань і управління ресурсом. Надаємо професійну техпідтримку навіть після здачі проекту.

Складові інтернет-магазину від IT-Kitchen

Оптимальна система управління

Перед розробкою сайту ми проводимо глибинний аналіз бізнесу, визначаємо його ключові завдання, особливості і масштаби, обсяги росту з перспективою на майбутнє. За результатами даного аналізу обираємо оптимальну систему управління сайтом (CMS), від якої залежатимуть такі фактори як: швидкість роботи сайту, можливості подальшої модернізації та інтеграції з іншими системами,

максимальна місткість кількості товарів в магазині та інші.
Ми створюємо просту у використанні систему управління для проектів різної складності. Інтуїтивний інтерфейс і зручний функціонал CMS дозволить вам самостійно додавати, переміщати та редагувати візуальний і текстовий контент без знання програмування чи особливих навичок.

Унікальний дизайн

Розробляємо стильний і продуманий до найменших деталей дизайн, який точно запам’ятається й викликатиме чітку асоціацію з брендом. Створюємо зручний UI/UX для максимально простого використання всіх функціональних можливостей сайту користувачем: будь-то пошук товару,

перегляд окремих категорій чи оплата замовлення на сайті. Проводимо попереднє тестування структури сайту та окремих елементів дизайну перед запуском, оптимізуємо макет до найбільш зручної версії. Дизайн сайту адаптований до всіх типів пристроїв.

Оптимізація роботи сайту

Розробники оптимізують швидкість роботи сайту та завантаження карток товарів, налаштовують стискання інформації

та систему внутрішніх посилань для зручної навігації по важливих сторінках ресурсу.

Базова SEO-оптимізація

Налаштовуємо важливі технічні файли сайту, правильну будову та ієрархію URL (адреса сторінки),

підключаємо спеціальні плагіни, заповнюємо метатеги, підключаємо аналітику для моніторингу стану сайту.

Технології
Хочете створити сучасний інтернет-магазин для вашої компанії? Зробіть перший крок.

Переваги онлайн магазину від IT-Kitchen

Що входить у розробку

 • індивідуальний дизайн онлайн-магазину;
 • розробка індивідуального програмного забезпечення для сайту;
 • зручна форма управління сайтом CMS;
 • кросбраузерність, адаптивність ресурсу до різних пристроїв;
 • базове наповнення сайту, стартові сторінки;
 • тестування кожного етапу продажу;
 • створення динамічної структури онлайн магазину;
 • зручні та ефектні картки товарів.

Що допоможе інтернет магазину стати прибутковим та популярним?

 • Зручний функціонал дозволить швидко купити товар. Автоматизуємо цей процес для щоденного отримання прибутків.
 • Приємний для глядача веб-дизайн онлайн магазину спонукатиме до замовлення.
 • Маркетинговий супровід рекламних кампаній: контекстна реклама, написання текстів, аналітика відвідувань та поведінки користувачів на сайті.
Блог
Всі статті
тут
24.07.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game