Створення корпоративного сайту

Корпоративний сайт — це офіційне представництво компанії в глобальній мережі Інтернет. Розробляємо корпоративні сайти різного рівня складності, в залежності від завдань і типу компанії та додатково інтегруємо різноманітні функції. Перед тим, як приступити до створення корпоративного сайту, проводимо комплексний маркетинговий аналіз і прописуємо концепцію. На основі даної концепції дизайнери створюють прототип, продумують архітектуру і навігацію, а розробники реалізують необхідні технічні аспекти.

Сайт компанії від IT-Kitchen — це надійна, багатофункціональна платформа для ефективної комунікації з кожним сегментом аудиторії в єдиному онлайн-ресурсі.

 

surface laptop mockup - Розробка корпоративного сайту

 

ДЛЯ КОГО

Корпоративний сайт — це необхідна складова іміджу в онлайн-просторі для компаній різного масштабу. Це може бути середній бізнес, міжнародні корпорації, виробничі фірми або компанії з великою мережею філій. Незалежно від того, в якому секторі працює фірма (B2B, B2C), сайт допоможе підвищити ефективність комунікації з різними цільовими групами.

ЯКІ ПИТАННЯ ВИРІШИТЬ

Веб сайт компанії виконує завдання із залучення нових клієнтів та партнерів, комунікації з різними сегментами аудиторії, збору контактів та отримання оцінок аудиторії. Крім того, такий сайт сприяє створенню позитивного іміджу і підвищенню лояльності до компанії. З допомогою сайту здійснюється ведення облікових записів користувачів.

ПЕРЕВАГИ РОЗРОБКИ САЙТУ КОМПАНІЇ

Корпоративний сайт — це простий і доступний спосіб налагодити комунікацію з різними групами аудиторій через один канал. Він виконує функції презентації для нових клієнтів та партнерів завдяки оригінальному дизайну, продуманій структурі подачі інформації та зручному користуванню. Сайт компанії дає можливість заявити про себе на нових ринках.

Готові вивести бізнес на новий рівень
Розкажіть про свій проект і ми створимо для вас унікальне рішення
Етапи реалізації проекту
Зустріч

Знайомимося з вашим бізнесом, встановлюємо цілі, обговорюємо можливості та розробляємо стратегію.

Складаємо ТЗ

Документальне оформлення домовленостей — створюємо перелік робіт, затверджуємо етапи, обсяг завдань і строки здачі проекту.

Створюємо дизайн

Розробляємо чорнові макети, затверджуємо їх і запускаємо повноцінну розробку дизайн-рішення.

Розробляємо сайт

Створюємо шаблон відповідно до дизайну, програмуємо і налаштовуємо функції та інструменти. Запускаємо готовий сайт.

Тестуємо

Тестуємо усі елементи дизайну, систему управління, юзабіліті й функції сайту. Перевіряємо коректність роботи всіх процесів.

Здаємо проект

Передаємо проект клієнту, при необхідності, проводимо інструктаж з технічних питань і управління ресурсом. Надаємо професійну техпідтримку навіть після здачі проекту.

Особливості створення корпоративного сайту від IT-Kitchen

Функціонал

Перший етап розробки — постановка завдань. В залежності від типу цілей, розробляємо унікальний комплекс інструментів, що виконуватимуть потрібні саме вашому проекту функції. Крім того, приділяємо значну увагу автоматизації

всіх процесів — від обробки запитів з сайту до реєстрації користувачів у внутрішній (корпоративній) системі. Використовуємо всі технічні можливості для поліпшення і прискорення роботи внутрішніх процесів.

Структура сайту

Розробляємо оптимальну структуру в чіткій відповідності поставленим цілям: тільки необхідна інформація і спеціальні тригери для захоплення уваги потенційних клієнтів. Перед запуском усі елементи проходять

тестування на ефективність в кілька етапів. Лаконічна подача ключової інформації про компанію з використанням візуальних елементів максимально полегшує сприйняття.

Юзабіліті

Один з основних принципів створення сайтів IT Kitchen — максимальна простота і високоефективне юзабіліті. UI/UX дизайнери створюють прототип зі зручними елементами навігації, інтуїтивним інтерфейсом та зручними

функціями пошуку інформації. Розробка систем управління сайтом (CMS), з врахуванням індивідуальних особливостей бізнесу, дозволить керувати контентом навіть користувачеві, який не володіє навичками веб адміністрування.

Інтеграція зі сторонніми сервісами

Розробляємо корпоративний ресурс з широкими можливостями інтеграцій сторонніх сервісів: різноманітних CRM-систем, баз даних, сервісів для збору й обробки запитів, онлайн-підтримка клієнтів, зворотній зв’язок через соціальні

мережі та месенджери, сервіси для онлайн-оплати, супутникові карти тощо. Підключення додаткового функціоналу і нових інструментів можливе навіть після запуску проекту.

Дизайн

Створюємо нестандартні дизайн-рішення з врахуванням побажань і бачення клієнта. Використання сучасних технологій в поєднанні з відмінними навичками створення оригінальних макетів дозволяють нам розробляти ресурси, які вигідно відрізняють проект від конкурентів.

Усі елементи дизайну інтерфейсу тестуємо перед запуском у кілька етапів. Варіанти з найбільшою ефективністю максимально вдосконалюємо і впроваджуємо в єдину систему, яка злагоджено працює на досягнення поставлених цілей.

Технології розробки
acf - Development tech
wordpress - Development tech
woo - Development tech
sass - Development tech
realtimeboard - Development tech
php - Development tech
photoshop - Development tech
js - Development tech
jquery - Development tech
illustrator - Development tech
html - Development tech
gulp - Development tech
css - Development tech
bootstrap stack - Development tech
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
prewiev 1 - Aquariums переглянути Aquariums Корпоративний
prewiev - Nazar Kulchytskyy переглянути Nazar Kulchytskyy Корпоративний
prewiev 7 - HK переглянути HK Корпоративний
prewiev 13 - Value Companies переглянути Value Companies Корпоративний
Бажаєте дізнатись вартість розробки корпоративного сайту?
Заповніть бриф і ми сформуємо вигідну пропозицію
Блог
Всі статті
тут
22.05.2020
Сьогодні цілий світ живе в кількох вимірах одночасно, один з них - онлайн. Аплікації для знайомств,... Читати більше тут
30.04.2020
Ми розібралися, в чому полягає різниця між корпоративним сайтом та візиткою. Але це не всі види... Читати більше тут
24.04.2020
Ми з вами поговорили на тему, що сайт можливо створити для будь-якої ідеї. Якщо ретельно... Читати більше тут
16.04.2020
А ви чули? В зв’язку з пандемією з'явилися нові онлайн-ресурси для розваг та спілкування –... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів