Створення корпоративного сайту

Корпоративний сайт — це офіційне представництво компанії в глобальній мережі Інтернет. В залежності від завдань і типу компанії, ми розробляємо корпоративні сайти різного рівня складності та додатково інтегруємо різноманітні функції.

Перед тим, як приступити до створення корпоративного сайту, проводимо комплексний маркетинговий аналіз і прописуємо концепцію. На основі даної концепції дизайнери створюють прототип, продумують архітектуру і навігацію, а розробники реалізують необхідні технічні аспекти.

Сайт компанії від IT-Kitchen — це надійна платформа для ефективної комунікації з кожним сегментом аудиторії та усі функції корпоративної комунікації в єдиному онлайн-ресурсі.

ДЛЯ КОГО

Корпоративний сайт — це необхідна складова іміджу в онлайн-просторі для компаній різного масштабу. Це може бути середній бізнес, міжнародні корпорації, виробничі фірми або компанії з великою мережею філій. Незалежно від того, в якому секторі працює фірма (B2B, B2C), сайт допоможе підвищити ефективність комунікації з різними цільовими групами.

ЧОМУ

Корпоративний сайт — це простий і доступний спосіб налагодити комунікацію з різними групами аудиторій через один канал. Він виконує функції презентації для нових клієнтів та партнерів завдяки оригінальному дизайну, продуманій структурі подачі інформації та зручному користуванню. Такий сайт дає можливість заявити про себе на нових ринках.

ЯКІ ПИТАННЯ ВИРІШИТЬ

Веб сайт компанії виконує завдання із залучення нових клієнтів та партнерів, комунікації з різними сегментами аудиторії, збору контактів та отримання оцінок аудиторії. Крім того, такий сайт сприяє створенню позитивного іміджу і підвищенню лояльності до компанії. З допомогою сайту здійснюється ведення облікових записів користувачів.

 

Готові вивести бізнес на новий рівень?
Розкажіть про свій проект і ми створимо для вас унікальне рішення.
Процес та складові
Зустріч

Знайомимося з вашим бізнесом, встановлюємо цілі, обговорюємо можливості та розробляємо стратегію.

ТЗ

Документальне оформлення домовленостей — створюємо перелік робіт, ставимо завдання дизайнерам та веб-розробникам. Остаточно затверджуємо етапи, обсяг робіт і строки здачі проекту.

Дизайн

Розробляємо чорнові макети, затверджуємо їх і запускаємо повноцінну розробку дизайн-рішення.

Розробка

Програмісти створюють першу версію сайту, налаштовують всі функції та інструменти. Тестуємо юзабіліті, функціонал і дизайн. Вдосконалюємо ресурс і усуваємо можливі недоліки. Запускаємо готовий сайт.

Тестування

Тестуємо усі елементи дизайну, систему управління, юзабіліті й функції сайту. Допрацьовуємо першу версію, усуваємо всі недоліки. Ще раз перевіряємо коректність роботи всіх процесів.

Здача проекту

Передаємо проект клієнту разом з усією технічною документацією. Якщо необхідно, проводимо інструктаж з технічних питань і управління ресурсом. Надаємо професійну техпідтримку навіть після здачі проекту.

Корпоративний сайт від IT-Kitchen — це

Функціонал

Перший етап розробки — постановка завдань. В залежності від типу цілей, розробляємо унікальний комплекс інструментів, що виконуватимуть потрібні саме вашому проекту функції. Крім того, приділяємо значну увагу автоматизації

всіх процесів — від обробки запитів з сайту до реєстрації користувачів у внутрішній (корпоративній) системі. Використовуємо всі технічні можливості для поліпшення і прискорення роботи внутрішніх процесів.

Структура сайту

Розробляємо оптимальну структуру в чіткій відповідності поставленим цілям: тільки необхідна інформація і спеціальні тригери для захоплення уваги потенційних клієнтів. Перед запуском усі елементи

проходять тестування на ефективність в кілька етапів. Лаконічна подача ключової інформації про компанію з використанням візуальних елементів максимально полегшує сприйняття.

Юзабіліті

Один з основних принципів створення сайтів IT Kitchen — максимальна простота і високоефективне юзабіліті. UI/UX дизайнери створюють прототип зі зручними елементами навігації, інтуїтивним інтерфейсом та зручними

функціями пошуку інформації. Розробка систем управління сайтом (CMS), з врахуванням індивідуальних особливостей бізнесу, дозволить керувати контентом навіть користувачеві, який не володіє навичками веб адміністрування.

Інтеграція зі сторонніми сервісами

Розробляємо корпоративний ресурс з широкими можливостями інтеграцій сторонніх сервісів: різноманітних CRM-систем, баз даних, сервісів для збору й обробки запитів, онлайн-підтримка клієнтів, зворотній зв’язок через соціальні

мережі та месенджери, сервіси для онлайн-оплати, супутникові карти тощо. Підключення додаткового функціоналу і нових інструментів можливе навіть після запуску проекту.

Дизайн

Розробляємо нестандартні дизайн-рішення з врахуванням побажань і бачення клієнта. Використання сучасних технологій в поєднанні з відмінними навичками створення оригінальних макетів дозволяють нам розробляти ресурси, які вигідно відрізняють проект від конкурентів.

Усі елементи дизайну інтерфейсу тестуємо перед запуском у кілька етапів. Варіанти з найбільшою ефективністю максимально вдосконалюємо і впроваджуємо в єдину систему, яка злагоджено працює на досягнення поставлених цілей.

Технології
Бажаєте дізнатись вартість розробки корпоративного сайту? Заповніть бриф і ми сформуємо вигідну пропозицію.
Блог
Всі статті
тут
24.07.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game