Створення унікального сайту

Унікальний сайт — це проект, який має унікальний функціонал. Ми створюємо сайти під будь-які проекти, ресурси, сервіси чи додатки. Це може бути маркетплейс, багатофункціональна електронна база даних, дошка для оголошень, біржа фрілансу або навіть соціальна мережа чи месенджер. Якщо ваша ідея виходить далеко за межі звичайних видів веб-ресурсів — ми саме та команда, що здатна її реалізувати. Втілюйте свої ідеї з нами – замовляйте створення унікального сайту вже сьогодні.

 

 

ДЛЯ КОГО

Унікальний ресурс — це рішення для тих, хто шукає спосіб реалізації нової ідеї в сферах IT, онлайн-сервісів чи додатків для масового користування. Якщо ви бажаєте створити ресурс зі складною структурою та великою кількістю сторінок і при цьому є потреба реалізувати унікальний набір функцій, вам необхідна розробка унікального рішення.

ПЕРЕВАГИ

Унікальні сайти мають необмежені функціональні можливості — наша команда реалізує будь-яке завдання. Створюємо повністю унікальний дизайн під індивідуальне замовлення з урахуванням специфіки проекту. Забезпечуємо легке самостійного управління ресурсом завдяки розробці унікальної системи CMS і широким вибором сторонніх сервісів.

ЯКІ ПИТАННЯ ВИРІШИТЬ

Створення унікального ресурсу вирішує будь-які завдання: продаж продуктів; просування бренду/компанії; залучення нових клієнтів/партнерів; спілкування з аудиторією, збір відгуків і оцінок; лідогенерація (збір контактів аудиторії) тощо. Крім того, ресурс дозволяє здійснити вивід нового продукту та вийти компанії на нові ринки.

Розробимо проект будь-якої складності
Заповніть форму для зворотнього зв'язку

Етапи реалізації проекту

Зустріч

Знайомимося з вашим бізнесом, встановлюємо цілі, обговорюємо можливості та розробляємо стратегію.

Складаємо ТЗ

Документальне оформлення домовленостей — створюємо перелік робіт, затверджуємо етапи, обсяг завдань і строки здачі проекту.

Створюємо дизайн

Розробляємо чорнові макети, затверджуємо їх і запускаємо повноцінну розробку дизайн-рішення.

Розробляємо сайт

Створюємо шаблон відповідно до дизайну, програмуємо і налаштовуємо функції та інструменти. Запускаємо готовий сайт.

Тестуємо

Тестуємо усі елементи дизайну, систему управління, юзабіліті й функції сайту. Перевіряємо коректність роботи всіх процесів.

Здаємо проект

Передаємо проект клієнту, при необхідності, проводимо інструктаж з технічних питань і управління ресурсом. Надаємо професійну техпідтримку навіть після здачі проекту.

Розробка унікального сайту від IT-Kitchen

Функціонал сайту

Перший етап розробки — постановка завдань. В залежності від цілей, розробляємо унікальний комплекс інструментів, що виконуватимуть потрібні саме вашому проекту функції, розробляємо нестандартні веб-рішення

для конкретного проекту. Крім того, приділяємо значну увагу автоматизації всіх процесів. Використовуємо всі технічні можливості для поліпшення і прискорення роботи внутрішніх процесів.

Унікальний дизайн

Розробляємо нестандартні дизайн-рішення з врахуванням побажань і бачення клієнта. Використання сучасних технологій в поєднанні з відмінними навичками створення оригінальних макетів дозволяють нам розробляти ресурси, які вигідно відрізняють проект від конкурентів.

Усі елементи дизайну інтерфейсу тестуємо перед запуском у кілька етапів. Варіанти з найбільшою ефективністю максимально вдосконалюємо і впроваджуємо в єдину систему, яка злагоджено працює на досягнення поставлених цілей.

Максимальна оптимізація під ваші завдання

Для створення унікального та ефективного сайту ми проводимо глибинний маркетинговий аналіз ринку і ніші клієнта. Такий аналіз дозволяє нам виявити сильні й слабкі сторони компанії чи продукту в порівнянні з конкурентами. Враховуючи результати дослідження, ми розробляємо сайт з нуля — чистий код під визначену задачу.

Ми створюємо унікальні сайти на основі найсучасніших технологій, завдяки чому ресурс працюватиме швидко і безперебійно навіть при великих навантаженнях. Управління сайтом, текстовими та візуальними матеріалами легко здійснювати завдяки спеціально створеній зручній CMS.

Інтеграція зі сторонніми сервісами

Розробляємо ресурс з широкими можливостями інтеграцій сторонніх сервісів: різноманітних баз даних, сервісів для збору й обробки запитів, онлайн-підтримка клієнтів, зворотній зв’язок через соціальні мережі та месенджери,

сервіси для онлайн-оплати, супутникові карти тощо. Підключення додаткового функціоналу і нових інструментів можливе навіть після запуску проекту.

Безпека

Налаштовуємо надійну систему захисту від DNS-нападів та інших

видів отримання несанкціонованого доступу до управління сайтом.

Технології розробки
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
переглянути PropPush Каталог
переглянути Automotozip Магазин
переглянути ICC Novar Корпоративний
Дізнайтесь ціну та терміни реалізації проекту
Зробіть перший крок заповнивши форму
Блог
Всі статті
тут
23.09.2019
З метою залучення максимальної кількості користувачів інтернету, будь-який створений і... Читати більше тут
13.09.2019
Вже давно інтернет із засобу розваги перетворився в спосіб заробляти гроші. Керівники майже всіх... Читати більше тут
21.08.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
21.08.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів