Створення унікального сайту

Унікальний сайт — це проект, який розробляється “з нуля” під індивідуальні потреби клієнта. Ми створюємо сайти під будь-які унікальні проекти, ресурси, сервіси чи додатки. Це може бути маркетплейс, багатофункціональна електронна база даних, дошка для оголошень, біржа фрілансу або навіть соціальна мережа чи месенджер.

Команда IT Kitchen розробляє оптимальний набір технічних можливостей, зручне управління сайтом і стильні дизайнерські рішення для особливих проектів.
Якщо ваша ідея виходить далеко за межі звичайних видів веб-ресурсів — ми саме та команда, що здатна її реалізувати. Втілюйте свої ідеї з нами – замовляйте створення унікального сайту вже сьогодні.

Унікальні рішення для нестандартних проектів

ДЛЯ КОГО

Унікальний ресурс — це рішення для тих, хто шукає спосіб реалізації нової ідеї в сферах IT, онлайн-сервісів чи додатків для масового користування. Якщо ви бажаєте створити ресурс зі складною структурою та великою кількістю сторінок і при цьому є потреба реалізувати унікальний набір функцій, вам необхідна розробка унікального рішення.

ЧОМУ

Унікальні сайти мають необмежені функціональні можливості — наша команда реалізує будь-яке завдання. Створюємо повністю унікальний дизайн під індивідуальне замовлення з урахуванням специфіки проекту. Забезпечуємо легке самостійного управління ресурсом завдяки розробці унікальної системи CMS і широким вибором сторонніх сервісів.

ЯКІ ПИТАННЯ ВИРІШИТЬ

Створення унікального ресурсу вирішує будь-які завдання: продаж продуктів; просування бренду/компанії; залучення нових клієнтів/партнерів; спілкування з аудиторією, збір відгуків і оцінок; лідогенерація (збір контактів аудиторії) тощо. Крім того, ресурс дозволяє здійснити вивід нового продукту та вийти компанії на нові ринки.

Готові створити унікальний сайт? Поділіться своїм баченням проекту.

Етапи розробки

Зустріч

Знайомимося з вашим бізнесом, встановлюємо цілі, обговорюємо можливості та розробляємо стратегію.

ТЗ

Документальне оформлення домовленостей — створюємо перелік робіт, ставимо завдання дизайнерам та веб-розробникам. Остаточно затверджуємо етапи, обсяг робіт і строки здачі проекту.

Дизайн

Розробляємо чорнові макети, затверджуємо їх і запускаємо повноцінну розробку дизайн-рішення.

Розробка

Програмісти створюють першу версію сайту, налаштовують всі функції та інструменти. Тестуємо юзабіліті, функціонал і дизайн. Вдосконалюємо ресурс і усуваємо можливі недоліки. Запускаємо готовий сайт.

Тестування

Тестуємо усі елементи дизайну, систему управління, юзабіліті й функції сайту. Допрацьовуємо першу версію, усуваємо всі недоліки. Ще раз перевіряємо коректність роботи всіх процесів.

Здача проекту

Передаємо проект клієнту разом з усією технічною документацією. Якщо необхідно, проводимо інструктаж з технічних питань і управління ресурсом. Надаємо професійну техпідтримку навіть після здачі проекту.

Унікальний сайт від IT-Kitchen — це:

Функціонал сайту

Перший етап розробки — постановка завдань. В залежності від цілей, розробляємо унікальний комплекс інструментів, що виконуватимуть потрібні саме вашому проекту функції, розробляємо нестандартні веб-рішення

для конкретного проекту. Крім того, приділяємо значну увагу автоматизації всіх процесів. Використовуємо всі технічні можливості для поліпшення і прискорення роботи внутрішніх процесів.

Унікальний дизайн

Розробляємо нестандартні дизайн-рішення з врахуванням побажань і бачення клієнта. Використання сучасних технологій в поєднанні з відмінними навичками створення оригінальних макетів дозволяють нам розробляти ресурси, які вигідно відрізняють проект від конкурентів.

Усі елементи дизайну інтерфейсу тестуємо перед запуском у кілька етапів. Варіанти з найбільшою ефективністю максимально вдосконалюємо і впроваджуємо в єдину систему, яка злагоджено працює на досягнення поставлених цілей.

Максимальна оптимізація під ваші завдання

Для створення унікального та ефективного сайту ми проводимо глибинний маркетинговий аналіз ринку і ніші клієнта. Такий аналіз дозволяє нам виявити сильні й слабкі сторони компанії чи продукту в порівнянні з конкурентами. Враховуючи результати дослідження, ми розробляємо сайт з нуля — чистий

код під визначену задачу. Ми створюємо унікальні сайти на основі найсучасніших технологій, завдяки чому ресурс працюватиме швидко і безперебійно навіть при великих навантаженнях. Управління сайтом, текстовими та візуальними матеріалами легко здійснювати завдяки спеціально створеній зручній CMS.

Інтеграція зі сторонніми сервісами

Розробляємо ресурс з широкими можливостями інтеграцій сторонніх сервісів: різноманітних баз даних, сервісів для збору й обробки запитів, онлайн-підтримка клієнтів, зворотній зв’язок через соціальні

мережі та месенджери, сервіси для онлайн-оплати, супутникові карти тощо. Підключення додаткового функціоналу і нових інструментів можливе навіть після запуску проекту.

Безпека

Налаштовуємо надійну систему захисту від DNS-нападів та інших

видів отримання несанкціонованого доступу до управління сайтом.

Технології
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
Готові замовити розробку унікального сайту?
Блог
Всі статті
тут
24.07.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game