Створення веб-каталогу

Веб-каталог — це сайт, який виконує роль онлайн-вітрини з необмеженою кількістю найменувань товарів. Ми розробляємо сайти-каталоги для ефективної презентації будь-якої кількості продуктів із застосуванням зручного функціоналу: фільтрів, категоризації, швидкого і простого пошуку по сайту. Завдяки використанню передових технологій розробки, ми пропонуємо створення веб-каталогу як звичайного, так і масштабного, з сотнями тисяч найменувань. Оптимізація і правильне налаштування технічних можливостей сайту дозволяє нам пропонувати створення продуктивних, надійних і зручних у використанні онлайн-каталогів з функціями просування товарів або послуг.

 

 

ДЛЯ КОГО

Веб-каталог ефективно презентує продукцію різноманітних компаній: офлайнових магазинів; виробників товарів, обладнання й устаткування; власників декількох брендів; міжнародних компаній; фірм, які виготовляють і реалізують товари на замовлення тощо. Ми створюємо каталоги з урахуванням профільної специфіки компанії (ринки B2B, B2C).

ПЕРЕВАГИ ВЕБ КАТАЛОГУ

Сайт-каталог товарів — це готове рішення, що створюється спеціально під потреби компанії. Такий сайт презентує повний асортимент підприємства в режимі 24/7, має просту та гнучку систему управління для редагування і додання нового контенту. CMS онлайн-каталогу дозволяє з легкістю створювати додаткові функції та при потребі інтегрувати сторонні сервіси.

ЯКІ ПИТАННЯ ВИРІШИТЬ

Сайт виконує функції ефективної презентації та рекламування повного асортименту товарів, дає можливість розширити географію збуту та збільшити обсяги продажу шляхом залучення нових клієнтів. За допомогою інструментів веб-каталогу ми здійснюємо збір контактів і відгуків аудиторії та подальше просування продукції для зацікавлених покупців.

Хочете створити сучасний веб-каталог?
Заповніть форму, щоб розпочати розробку
Етапи реалізації проекту
Зустріч

Знайомимося з вашим бізнесом, встановлюємо цілі, обговорюємо можливості та розробляємо стратегію.

Складаємо ТЗ

Документальне оформлення домовленостей — створюємо перелік робіт, затверджуємо етапи, обсяг завдань і строки здачі проекту.

Створюємо дизайн

Розробляємо чорнові макети, затверджуємо їх і запускаємо повноцінну розробку дизайн-рішення.

Розробляємо сайт

Створюємо шаблон відповідно до дизайну, програмуємо і налаштовуємо функції та інструменти. Запускаємо готовий сайт.

Тестуємо

Тестуємо усі елементи дизайну, систему управління, юзабіліті й функції сайту. Перевіряємо коректність роботи всіх процесів.

Здаємо проект

Передаємо проект клієнту, при необхідності, проводимо інструктаж з технічних питань і управління ресурсом. Надаємо професійну техпідтримку навіть після здачі проекту.

Особливості створення веб-каталогу від IT-Kitchen

Максимальна швидкість

Правильно підібрана архітектура ресурсу, а також його швидкість, напряму впливають на позиції сайту в пошукових системах. Чим вища продуктивність ресурсу, тим легше вивести каталог в топ видачі. Ми створюємо оптимальну

архітектуру та налаштовуємо технічні параметри для максимальної продуктивності і швидкого завантаження сторінок онлайн-каталогу. Сайт працюватиме безперебійно незалежно від того, скільки товарів необхідно розмістити.

Юзер френдлі

Ретельно продумуємо UI/UX щоб забезпечити простий і максимально зручний для користувача інтерфейс. Використовуємо лаконічний дизайн, інструменти для фільтрації, сортування та виділення зі списку товарів, а також зрозумілу навігацію і можливості пошуку всередині сайту.

При розробці дизайну враховуємо специфіку бізнесу і проводим кілька етапів тестування інтерфейсу перед остаточним запуском. Внутрішнє управління контентом сайту здійснюється завдяки зручній системі CMS, адаптованій під індивідуальні потреби клієнта.

Структура каталогу

Розробляємо оптимальну структуру каталогу товарів в чіткій відповідності поставленим цілям: тільки необхідна інформація. Усі елементи перед запуском сайту проходять 

тестування на ефективність в кілька етапів. Зручна подача інформації з використанням візуальних елементів максимально полегшує користування сайтом.

Функціонал каталогу

В залежності від типу та цілей веб-каталогу, розробляємо унікальний комплекс інструментів, що виконуватимуть потрібні саме вашому проекту функції. Крім того, приділяємо

значну увагу автоматизації всіх процесів. Використовуємо всі технічні можливості для поліпшення і прискорення роботи внутрішніх процесів.

Технічна підтримка

Після старту роботи нового сайту ми не припиняємо співпрацю з клієнтом. Наші спеціалісти завжди доступні для надання безкоштовних консультацій по технічним питанням роботи ресурсу. Також ми здійснюємо технічну підтримку

сайту після його запуску і можемо встановити нові інструменти та функції для розширення його можливостей. Так, власники веб-каталогу можуть розвивати бізнес і з часом доповнити сайт інструментами онлайн-торгівлі.

Дизайн

Використання сучасних технологій в поєднанні з відмінними навичками створення оригінальних макетів дозволяють нам розробляти веб-каталоги, які вигідно відрізняються від конкурентів. Усі елементи дизайну інтерфейсу

тестуємо перед запуском у кілька етапів. Варіанти з найбільшою ефективністю максимально вдосконалюємо і впроваджуємо в єдину систему, яка злагоджено працює на досягнення поставлених цілей.

Технології розробки
Портфоліо
Переглянути всі роботи в портфоліо
тут
переглянути Oksana Mukha Каталог
переглянути Gora Каталог
переглянути ТЦ Три Слони Каталог
переглянути Mebus Каталог
Дізнайтесь про можливості створення веб-каталогу для вашої компанії
Зробіть перший крок заповнивши бриф
Блог
Всі статті
тут
23.09.2019
З метою залучення максимальної кількості користувачів інтернету, будь-який створений і... Читати більше тут
13.09.2019
Вже давно інтернет із засобу розваги перетворився в спосіб заробляти гроші. Керівники майже всіх... Читати більше тут
21.08.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
21.08.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів