Створення веб-каталогу

Веб-каталог — це сайт, який виконує роль онлайн-вітрини з необмеженою кількістю найменувань товарів. Ми розробляємо сайти-каталоги для ефективної презентації будь-якої кількості продуктів із застосуванням зручного функціоналу: фільтрів, категоризації, швидкого і простого пошуку по сайту.

Завдяки використанню передових технологій розробки, ми пропонуємо створення веб-каталогів як звичайних, так і масштабних, з сотнями тисяч найменувань.

Оптимізація і правильне налаштування технічних можливостей сайту дозволяє нам пропонувати створення продуктивних, надійних і зручних у використанні онлайн-каталогів з функціями просування товарів або послуг.

ДЛЯ КОГО

Веб-каталог ефективно презентує продукцію компаній різноманітних ніш: офлайнових магазинів; виробників товарів, обладнання й устаткування; власників декількох брендів; міжнародних компаній; фірм, які виготовляють і реалізують товари на замовлення тощо. Ми створюємо каталоги з урахуванням профільної специфіки компанії (ринки B2B, B2C).

ЧОМУ

Веб каталог — це готове рішення, що створюється спеціально під потреби компанії. Такий сайт презентує повний асортимент підприємства в режимі 24/7, має просту та гнучку систему управління для редагування і додання нового контенту. CMS веб-каталога дозволяє з легкістю створювати додаткові функції та при потребі інтегрувати сторонні сервіси.

ЯКІ ПИТАННЯ ВИРІШИТЬ

Сайт виконує функції ефективної презентації та рекламування повного асортименту товарів, дає можливість розширити географію збуту та збільшити обсяги продажу шляхом залучення нових клієнтів. За допомогою інструментів веб-каталогу ми здійснюємо збір контактів і відгуків аудиторії та подальше просування продукції для зацікавлених покупців.

Заповніть бриф, щоб розпочати створення веб-каталогу.
Процес та складові
Зустріч

Знайомимося з вашим бізнесом, встановлюємо цілі, обговорюємо можливості та розробляємо стратегію.

ТЗ

Документальне оформлення домовленостей — створюємо перелік робіт, ставимо завдання дизайнерам та веб-розробникам. Остаточно затверджуємо етапи, обсяг робіт і строки здачі проекту.

Дизайн

Розробляємо чорнові макети, затверджуємо їх і запускаємо повноцінну розробку дизайн-рішення.

Розробка

Програмісти створюють першу версію сайту, налаштовують всі функції та інструменти. Тестуємо юзабіліті, функціонал і дизайн. Вдосконалюємо ресурс і усуваємо можливі недоліки. Запускаємо готовий сайт.

Тестування

Тестуємо усі елементи дизайну, систему управління, юзабіліті й функції сайту. Допрацьовуємо першу версію, усуваємо всі недоліки. Ще раз перевіряємо коректність роботи всіх процесів.

Здача проекту

Передаємо проект клієнту разом з усією технічною документацією. Якщо необхідно, проводимо інструктаж з технічних питань і управління ресурсом. Надаємо професійну техпідтримку навіть після здачі проекту.

Створення веб-каталогу від IT-Kitchen

Максимальна швидкість

Правильно підібрана архітектура ресурсу, а також його швидкість, напряму впливають на позиції сайту в пошукових системах. Чим вища продуктивність ресурсу, тим легше вивести каталог в топ видачі. Ми створюємо оптимальну архітектуру та налаштовуємо

технічні параметри для максимальної продуктивності і швидкого завантаження сторінок онлайн-каталогу. Сайт працюватиме безперебійно незалежно від того, скільки товарів необхідно розмістити.

Юзер френдлі

Ретельно продумуємо UI/UX щоб забезпечити простий і максимально зручний для користувача інтерфейс. Використовуємо лаконічний дизайн, інструменти для фільтрації, сортування та виділення зі списку товарів, а також зрозумілу навігацію і можливості пошуку всередині сайту.

При розробці дизайну враховуємо специфіку бізнесу і проводим кілька етапів тестування інтерфейсу перед остаточним запуском. Внутрішнє управління контентом сайту здійснюється завдяки зручній системі CMS, адаптованій під індивідуальні потреби клієнта.

Структура каталогу

Розробляємо оптимальну структуру каталогу товарів в чіткій відповідності поставленим цілям: тільки необхідна інформація. Усі елементи перед запуском сайту

проходять тестування на ефективність в кілька етапів. Зручна подача інформації з використанням візуальних елементів максимально полегшує користування сайтом.

Функціонал каталогу

В залежності від типу та цілей веб-каталогу, розробляємо унікальний комплекс інструментів, що виконуватимуть потрібні саме вашому проекту функції. Крім того, приділяємо

значну увагу автоматизації всіх процесів. Використовуємо всі технічні можливості для поліпшення і прискорення роботи внутрішніх процесів.

Технічна підтримка

Після старту роботи нового сайту ми не припиняємо співпрацю з клієнтом. Наші спеціалісти завжди доступні для надання безкоштовних консультацій по технічним питанням роботи ресурсу. Також ми здійснюємо технічну підтримку сайту після

його запуску і можемо встановити нові інструменти та функції для розширення його можливостей. Так, власники веб-каталогу можуть розвивати бізнес і з часом доповнити сайт інструментами онлайн-торгівлі.

Дизайн

Використання сучасних технологій в поєднанні з відмінними навичками створення оригінальних макетів дозволяють нам розробляти веб-каталоги, які вигідно відрізняються від конкурентів. Усі елементи дизайну інтерфейсу

тестуємо перед запуском у кілька етапів. Варіанти з найбільшою ефективністю максимально вдосконалюємо і впроваджуємо в єдину систему, яка злагоджено працює на досягнення поставлених цілей.

Технології
Дізнайтесь про можливості створення веб-каталогу для вашої компанії.
Блог
Всі статті
тут
24.07.2019
Не є рідкістю ситуації, коли стає необхідною зміна домену сайту. Вкрай важливо зробити це без... Читати більше тут
17.07.2019
Одними із ключових маркетингових інструментів справедливо вважаються кольорові схеми у дизайні... Читати більше тут
15.02.2019
CMS Wordpress залишається однією із найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Розробка сайту... Читати більше тут
30.01.2019
За останні роки Instagram став не тільки найпопулярнішою мережею для спілкування, оскільки щомісяця... Читати більше тут
Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
контакти
на гору
до контактів
Controls

Use [A][S][W][D] or [←][↑][↓][→] to MOVE

Use [SPACE] or [K] to SHOOT

Close game