Стаття:
Категорія: Блог, Маркетинг
Автор: Ілона Ференц
Перегляди: 288
Опубліковано: 24/01/2020

Як збільшити продажі за допомогою offline-подій у Facebook/ Повторні продажі

Друзі, давайте поговоримо сьогодні про ретаргетинг у Facebook за допомогою offline-подій в Events Manager.

Опишемо коротко та зрозуміло, що таке “Офлайн-подія”: у ваш фізичний магазин прийшов клієнт, здійснив покупку. Ви, якимось чином, отримуєте його дані (наприклад, номер телефону, емейл або навіть ім’я в соціальній мережі). Беремо ці дані, завантажуємо в рекламний кабінет і “доганяємо” клієнта супутніми товарами, акціями, знижками та іншими “плюшками” вже безпосередньо в соціальних мережах.

Звучить неймовірно, правда?

А тепер більш детально.

Отже, які дані нам потрібні від клієнта і що саме ви обов’язково маєте записати, щоб реклама була ефективна і направлена на потрібних нам людей.

 

Let`s go!

 

Якби ви не ховались і не вимикали дозвіл на вашу локацію, Цукерберг все одно знає куди ви пішли і де, хоча б приблизно, знаходитесь. Саме тому, коли клієнт здійснює покупку у вашому магазині дуже важливо записати точну дату й час дії (день, година, хвилина).

Наступний крок – це отримати від клієнта номер телефону або емейл. Чудово, якщо і те, і те. Віримо, ви зможете придумати причину. Тут придумати причину не складно.

Мабуть, найбільш складний крок – дізнатись ім’я та прізвище клієнта у Facebook. Якщо ви знаєте адекватну причину просити такі дані в покупця, діліться в коментарях – нам всім буде корисно та цікаво дізнатись.

 

Перейдімо до технічних моментів: формування таблиці для завантаження в аудиторію.

offline-подій

offline-подій

Facebook не простий і правила не для слабкодухих. Однак, ми вам допоможемо 🙂

Для прикладу візьмемо такі дані: номер телефону, емейл, дата здійснення покупки.

  1. Записуючи номер телефону обов’язково має бути код країни. Навіть, якщо у вас 100500 контактів із України, ви змушені записати перед кожним номером 380. Без “+”. Ви можете записувати і з “+”, але прийдеться розділяти цифри номера в певних місцях.Наприклад, так: “+38 093 303 2020”. Ми пропонуємо вам простіший варіант “380933032020”.
  2. Із записом електронної адреси все Easy: hello@it-kitchen.com.ua. Без пробілів.
  3. Дата здійснення покупки. Ось тут і починаються складнощі. Ми перепробували всі варіанти, які Facebook пропонує. І кожного разу була помилка, не розпізнаються дані, а без цих даних ми не можемо створити аудиторію, яка базується на Офлайн-події. Нам підійшов цей варіант “2019-12-24T19:21:48”. Скопіюйте і редагуйте у відповідності
    до вашої дати.
  4. Цінність клієнта. Звучить грубо, чи не так? Value – це сума, на яку клієнт придбав у вас товару.

 

offline-подій

 

В якому форматі завантажувати? Є тільки два варіанти – CSV або TXT.

Важливі моменти:

  • пишіть дані без пробілів;
  • без додаткових знаків;
  • в одному рядку тільки один номер/емейл/ім’я…

Використовуючи налаштування реклами за допомогою офлайн-події, ви маєте дивовижну можливість запропонувати потенційному клієнту товари, які йому сподобались, але він не наважився купити одразу. Особливо, важливо слідувати та нагадувати про себе на протязі наступного тижня.

Підсумовуючи – все має значення. Будьте пильні, збирайте дані про своїх клієнтів, вивчайте їхню поведінку та звички! Так ви матимете набагато більше шансів поцілити в серце з своєю якісною продукцією (якісною ж, та?)

Ось і закінчили описувати одну маленьку історію із величезного світу Facebook!

Залишились питання? You`re welcome! Наш SMM відділ завжди готовий допомогти.

Слідкуйте за нами, ми підготували багато цікавого!

Давайте
поговоримо
Залиште запит і ми якнайшвидше знайдемо для вас рішення!
Контакти
на гору
до контактів